bugün

adriana lima nın makyajsız halinin bile beş basacağı haldir.Hatta halsizliktir, boya paleti gibi simaları ile belirsizlik arz eden bir durum ortaya koymaktadırlar alayı, lakin işin en acıklı tarafı bunların asıl gönülleri makyajlıdır, yüzlerinde makyaj olmadığı zamanlarda bile.
küresel ısınmada 67. madde,ben demiyorum isveçli bilim adamlarının yalancısıyım.
çirkin türk kızı yoktur, az fondöten vardır.
kırmızı veya turuncu surat.
bir türk kızı olarak bülent ersoyun makyajlı hali pandaya benzemektedir.
http://www.ganguro.org/wp...loads/2009/01/4310488.jpg

bazılarının vücut bulmuş hali aynen bu linkteki gibidir.
gerek vücut hatları gerekse ten renkleri ile tüm alemlerin beğenisini toplamış fakat sitedeki bi kaç zevksize madara olmuş kızlar.
makyajsız halini gördükten sonra 'canım makyaj sana çok yakışıyor' denilecek kızdır.
diğer ülkelerinin kızlarının makyajlı hallerinden farkları yoktur. makyaj biraz kişisel beceri işi olduğu için kişiye göre değişir.
kimi aklını kullanıp daha iddialı bölgelerini ön plana çıkarmak için güzel bölgelerini vurgular amacına ulaşır, kimi her şeyi baştan çizmeye kalkar, kelimenin tam anlamıyla ağzını yüzüne bulaştırır.

(bkz: genel ortalama kurtarır be hacım)
türk erkeğini doğal güzellik düşkünü yapan bir durumdur. zerre kadar anlamazlar makyajdan. makyaj yapınca fast foot restorantlarının masakotu olabilecek potansiyele gelirler. yazıktır. öğrenmeleri gerektir.
Pejmurde allik, goz pinarina dolup yayilmis goz kalemi, topaklanmis rimel, makyaj yapmadan once de cimbizla kas falan duzelttiyse eger goz ya da yanaklarda kil parcaciklari gormek de mumkundur.
her şeyi abartan bir millet olarak türk kızlarıda makyajı abarttıkları için kendilerini güzelleştirmek yerine çirkinleştiren eylemde bulunmaları sonucu aldıkları şekil.
son bir kaç sene içerisinde kalemi, farı, allığı kapan kızın bodoslama boyadığı bir tuali andıran halleridir. tamamen laf atmak istemiyorum çünkü farkında olmadan da o hale gelmiş olabilirler. zira loş bir odada yapılan makyajın ayrıntıları, koyuluk-açıklıkları farkedilemez. gün yüzüne çıktığında ise herşey için çok geçtir. sen artık; elma yanaklı, panda gözlü, annesinin rujunu sürüp çıkmış bir kızsın!
genellikle ucuz markalarla yapılan makyaj nedeniyle pek güzel olmayan haldir. aradan en fazla 2 saat geçtikten sonra göz kalemi akar, rimeli topak topak olur, ruju yayılır filan. maalesef bu kızlarımız ileriki yaşlarında kırışıklıklarla karşılaşacaktır.

güzel olanları da vardır. ilk bakışta doğal bir güzelliğe sahip olduğunu sandığınız kızın yüzünde ne hileler çıkar, tebrik edilesidirler.
rus kızlarının makyajsız halinden pek de farklı değildir.
sponsoru dyo olan kadının önderlik ettiği kızların halidir. 'dinlemeyin o kadını' diye söyledik ama modaymış, 'bana ne,bana ne, yapıcam' dediler.
görünüş açısından büyük bir yanılgıya sebeb olur. gündüz melek gibi gece yarak gibi olurlar. evlenmeden önce bi kızın makyajsız halini mutlaka görün. sizin sevdiğiniz o çok güzel kız gider yerine safinaz gibi acayip bişi gelir amk.
diğer tüm milletlerin kızlarının yaptığı makyajla aynıdır.kimisi doğru yerleri vurgulamayı,orantısızlıkları kapatmayı bilir kimisi bilmez.bilirsen güzel makyaj yaparsın bilmezsen, abartırsan maymun olursun.
(bkz: işte bütün mesele bu)