bugün

konuya başlamadan önce belirtmek gerek ki efendüm, türk kızları her ne kadar hoş, tatlı, sevecen gözükse de; içlerinde bir duygusuz canavar yatar hepsinin.

yeri geldiği zaman her şeyden vazgeçerler. sevgiden, sevgiliden, aşktan hatta cok nadir olmak şartı ile paradan bile. bunu uydurmuyorum. belirli bir tecrübem var türk bayanları hakkında. iyi çektirdiler bana efendim. ve yazmaktan da zerre kadar şaşmam. her ne kadar eksilenecek olsamda. çünki artık birilerinin bunları yazması lazım.

çok seversiniz, değer verirsiniz. siz cok sevdikçe onlar çok uzaklaşır. bazen hiç bakmak bile istemezsiniz suratına, bu seferde koynunuza girmeye çalışırlar. bazen umursamazmış gibi yaparlar, paranın ucunu gördükleri zaman atlayıverirler ama. malesef gerçektir bunlar hanımlar.

neyse.

ilk başlığım biraz sert kaçtı ama sunu da aradan belirteyim. merhaba uludag sözlük. *
türk erkekleri nedeniyle türk kızlarının mecburen kendini korumasından dolayı ortaya atılan iddiadır. *
türk erkeği kızları eğlenilecek ve evlenilecek olarak ayırdığı sürece bu böyle devam edecektir. gel, kızın kalbini kır, sonra da duygusuz bunlar. ne bekliyodun yavrucum?

duygusuzuz efendim, ayrılırdığımız gün "bi başkasını sevemem ben" deyip ayrıldıktan 1 hafta sonra sevgili bulan erkekler yüzünden duygusuzuz. o çıktıkları kızı sevmediğini, sadece unutmak için beraber olduğunu söyleyen erkekler yüzünden duygusuzuz. başkasına göz ucuyla bile bakmadığımız halde sevmediğimizi, başkasını düşündüğümüzü, aldattığımızı ima eden erkekler yüzünden duygusuzuz. içimizden geleni yaptığımız zaman kaşar, dikkatli olduğumuzda "altın sanki" olduğumuz için duygusuzuz.

türk kızlarına duygudan bahsetmeyin efendiler, erkeklerde olduğu gibi kızlarda da hissetmeyi bilmeyenler var fakat duygusal, sadık, eğlenceli, sevecen türk kızını değiştiren de sizlersiniz.
(bkz: bir kadın tiplemesi bağlamında ekşicinin sevgilisi)
(bkz: genellemeseydin sevebilirdim seni)*
duygunun çeşiti çoktur ama türk kızları genelde acıma duygusunu kullanmaktadır.
insan bir konuda çok fazla örnek görmüşse genelleme yaparak yazması çok da yanlış değildir. ancak sadece türk kızı görmüş kişiler böyle bir şeyi savunabilir. sayın dostum, genel olarak kadınlar zaten gariptir, hormonlar falan hani. tüm dünyada böyledir. bak carolin'e, kaltak neler yapıyor. *
sözlükte türk kızlarına olan kızgınlığa hala anlam vermiş değilim. türk kızlarının tek suçu namuslarına sahip çıkmalarıdır herhalde. tabi oda abazanlar için. zaten biz türk erkekleri olarak sıcakkanlı kızlara kaşar, soğuk kızlarada gerici yobaz deriz. artık bırakın abicim ya şu kızları. evet türk kızları ezelden beridir böyle ve böylede kalacak. sizin çirkin hakaretlerinize maruz kalsalarda.
kendilerini bir şey sandıklarından olabilir. *
kendileri öyle yetiştirilmişler ve öyle olmak istemişlerdir. onlar için önemli olan duygu değil , egodur. erkekleri kıskaca almaktan ve köleleri yapmaktan hoşlanırlar. bir erkeği ellerinde geçirdikleri anda , zafer kazandıkları anda çekip giderler.
nedense bütün aşk şiirleri, en duygulu şarkı sözleri hep erkekler tarafından yazılmıştır. çok duygulu oldukları söylenen kadınların bu sırada ne yaptıkları merak konusudur. bence kadınlar o sırada diğer kadınları incelemekle meşguldürler. "ne giymiş, ne takmış, benden güzel mi?" vs...
(bkz: yine mi makarna) bırakın bu türk kızları türk erkekleri kavgasını millet... geçti o işler farkında değilsiniz ama içinizde süper ilişkiler süper evlilikler, kısacası birlikte hayatın amına koyan bir çok türk kızı ve erkeği var, siz ancak yiyemediğiniz ciğere bok atmakla yetinin, biriniz bakirelikten bahseder, diğeriniz sevgiye dayalı seksten, biriniz duygusuzluktan bahseder, diğeriniz bu duygusuzluğun sebebinden, şunun farkında değilsiniz ama aslında kendi kendinizi sikiyorsunuz...

saygılar.
aksine duygunun dibine kadar vururlar efendim .öyle duygusal öyle çıtkırıldım kızlardır ki türk kızları ne zaman ne yapacakları asla belli olmaz .bi bakmışsınız kendisini sevmediğini bile bile bir erkekle sevgili falan olmuş bir bakmışsınız töbe bismillah bi daha asla deyip kabuğuna çekilip akademik kariyer peşinde koşmuş .

anlayamayız beyler uğraşmayak .
"üzüm üzüme baka baka kararır" olayıdır ki atalarımıza buradan duacıyım..!
doğrudur. facebookta şurda burda iki aşk sözü paylaştı diye kendini duygulu sananlar, yapmayın. biliyoruz o sözü yavşadığınız çocuğun gözüne sokmak için paylaşıyorsunuz.
(bkz: türk kızlarının genellemelerden hazzetmemesi)
doğru bir tespittir. o nedenle duygudan yoksun türk erkekleriyle çok iyi anlaşırlar.
sevişirken bile ağlamaya mahkum edilen yurdum kadinlarinin,duygusuzlaştirildiği bir gerçektir.
"ota boka ağlıyo beaa buu" diyen erkek populasyonunun yoğunluğu düşünüldüğünde yanlış bir kavramdır.
türk kızlarının izlediği diziler, dinlediği şarkılar dolayısı ile arabesk insan olma yolunda çağ atlamış olduğu unutulmamalıdır. Fakat Bugün seviyorum deyip yarın yok olan erkeklerle yaşamak onları herşeye rağmen duygusuz yapmış olabilir.
(bkz: deme öyle deme)
Bu gercegi hissettirebilcek kadar duygusallarmis.
sadece kendileri aşık oldukları zaman duygusallardır. yani kendi duygularını yoğun yaşarlar. ama bir başkasının onlar için
sarfettiği duygular eğer kendileri sevmiyorsa hiçbir anlam ifade etmez kızlar için. anlamaya da çalışmaz, sadece kesip atar.
duygudan yoksun değillerdir ancak öyle görünmek ihtiyacı hissederler. çünkü karşısındaki erkek kadının fazla duygusal, fazla hassas olduğunu farkederse bunu kullanmaya, kendine yontmaya, her fırsatta sömürmeye çalışıyor. zaman içinde bunu öğrenen türk kızı gözünü açıyor, kendini korumaya çalışıyor ve duygularıyla değil aklıyla hareket etmeye başlıyor. özetle budur. türk kızlarını bu psikolojiye sokan türk erkeği de sızlanmaya başlıyor bu kızlar çok ruhsuz yok kütük gibi diye... biz buna halk arasında kendi bindiği dalı kesmek diyoruz.
(bkz: ben senin genelleme yapabilme ihtimalini sevdim)
(bkz: körle yatan şaşı kalkar)
varolmayan gerçektir ki aksine içleri duygu doludur.

(bkz: tamamen duygusal)