bugün

(bkz: bana faydası olmayan kilisenin papazını sikeyim)
(bkz: sultana vs hande yener)
Türk kızlarının alacağı versus. Ne yapacaksınız o çiğ sarı kızları güzelim türk kızları dururken.
cerkes kizlarinin sac ve ten renkleri yeter bile. killi, ayi postu gibi derisi olan kizi ben napayim, derisini yuzup icini mi doldurayim.

hayir ben burda turk kizi yada cerkes kizi diye ayirmadim. sifat vermedim cerkes kizlarinin ten rengi dedim. ne diye alindiniz
türkiyedeki çerkes kızları alır
edit:türk kızları beğenmemiş
rus kızlarının alacağı karşılaşma.
türk kızlarının geneli esmerdir. çerkes kızıyla daha tanışamadık. *

(bkz: olsa da yesek)
Türk kızlarının kezbanlığı herkes tarafından bilinirken, kendilerini asil olarak tanımlayan kibirli fransızların dilinde bile "çerkes kızı asaleti" diye bir deyim vardır. Bu yönden çerkes kızları, türk kızlarına bin bassa da, çerkes kızlarından bir nene hatun ya da şerife bacı gibi birisi çıktığı görülmemiştir.
çerkes kızları becerikli oluyo diye duydum. Güzelinden bi tane ayırtmak lazım.
günümüz Türk kızları mutfak işlerinden çakmıyo efenim. güzellikte de aman aman bi seviyede değiller. ben çerkes kızı diyorum 3 evetle uğurluyoruz.
her ikisi de türk erkeğine fazladır efenim. ama illa cevap aranıyorsa yiğidin hakkı sebebiyle, çerkes kızları daha giderlidir.
not: türk kızlarına komple kezban demek geçmişte yediğiniz kazıkları, aldığınız ret cevaplarını ya da yüzünüze bile bakılmamasını unutturuyor sizlere değil mi ?

"türk kızları kıllı ağır kezban hülooooğğğ"*
Şüphesiz ki çerkes kızlarıdır. Zor ve nadir bulunur, ulaşması zordur, ancak evine sadık ve huzur verici bir eş olurlar. Rus kızına bile tercih edilebilir.
2sinide denedim. çerkes kızı daha hayat doluydu. ve güzelliğine gelecek olursak türk kızlarının öyle güzelleri varki çerkez kızları yanında halt etmiş lakin türk kızlarının bazılarıda tam tersi çirkindir. ama çerkez kızları standarttır. güzellik vardır ama çirkin olanı yoktur. yani güzellik konusu tartışılır ve görecelidir. çerkes kızı nankördür türk kızı çekilmezdir. Çerkez kızı genelde sarışındır. Türk kızı değişkendir. Türk kızı çekicidir çerkez kızı güzeldir. Ama hepsinde ortak bi payda varki hepside kendine güvenen erkeklerden hoşlanır. Çekingen erkeklerden uzaklaşır.