bugün

(bkz: dırdır)
(bkz: annelik.) tek geçerim.
türk erkeğini kandırmak.

evet, bu kadınlar türk erkeğinin kandırırlar, kendilerine aşık ederler. erkek sever, sevilirim sanır, tekmeyi yediğinde aklı başına gelir.
şey, kısır.
cazgırlık ve çemkirmede üstlerine yoktur. kızdıklarında pavarotti'den çok ses çıkarabilirler.
(bkz: yemek)
(bkz: annelik)
(bkz: seks)
harika olduğunu zanneden, türk kadınlarını eleştirip rus kadınlarına tapan ve ibadetini 'parası neyse vererek' gerçekleştiren, ileriki yaşlarda kel ve göbekli olması kaçınılmaz olan türk erkeğine tahammül edebilmektir şüphesiz ki.

bence alkışı hakediyorlar.

bonus olarak da; zeytinyağlı yaprak sarması. ama bitti yani o, biz yedik hepsini kızlarla günde.
dedikodu, dırdır, yemek ve boş boş çene çalmak.
(bkz: türk kadınlığı)
hiç bir şeydir. annelik duygusunun türklükle alakası yoktur. dünya üzerindeki tüm kadınlarda var olan içgüdüdür annelik. asıl şaşırılması gereken, türk kadınının "annelik" içgüdüsünü hala bozamamasıdır. zira türk kadını elini attığı her şeyi bok edebilme yeteneği ile nam salmıştır. zoruna gitmesin feminist! türk kadını yaşar, büyür ve ölür. hepsi bu.

dip not: sevdiği için her şeyi yapan ya da bunun için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan türk kadınını tenzih ederim. sözüm yeni nesil embesilleredir.
edit: yeni nesil embesiller rahatsız olabiliyor demek ki. eleştiriyi algılıyorlar lan. bu bir devrim!
tribale bağlamayı çoğu zaman çok iyi yaparlar ama tabiki istisnalar kaideyi bozmaz efenimm.
çok garip, az evvel ekşi sözlükte de karşılaştığım bir başlık. demek ki ekşi den buraya ve buradan ekşi ye, çok geçiş oluyor.
(bkz: henüz kadınları anlamış değilim)
dayak yemek
ayrıldığı eşi tarafından öldürülmek

sanırım üstümüze tanımıyorum bu konuda!!!
annesinin türk kızı olduğunu unutan yazarlar ı yapmasıdır.
(bkz: benim adım nankör ben nankör doğmuşum).
fedakarlık.
eğer gerçek türk kadınıysa çocuğuna ömrünü adamaktır.

eğer kendini kadın olarak niteleyen biyolojik kadınlardan bash ediyorsak:

(bkz: sabaha kadar içtikten sonra göte giren penis).
yatak odası dışındaki herşey.*
yemek. her türk kadını çok güzel yemek yapar allah var şimdi. tabi istisnalar olabilir.
(bkz: trip)
*gerekli,gereksiz bir sürü şeyle gardrop doldurmak.

*ajan olup,eş, sevgili takibi yapmak.mümkünse nefes aldırmamak.

*facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde bilmem kaç tane albüm yapıp, yetinmeyip ilk önce kendi beğenip, altına bir de "çok güzel çıkmışızzz" diye salakça yorum yapmak.

*evlenip heleki çocuk doğuduktan sora salmak, aldatılınca ya da boşanınca kuaförlerde soluk alıp,asıl aynadaki malzemeye bakmadan,parasıyla palyaçoya dönmek.tabi bu zaman zarfında kuaförle kanka olmak.*
göt göbek yapıcı güzel yemekler.
eli öpülesice insanlardır her şeyi iyi yaptığını zannederler. dizilerdeki en can alıcı noktaları kaçırmazlar ama yemek konusu en iyi oldukları konudur.
(bkz: türk kadınının ebedi mutsuzluğunun sebepleri)