bugün

(bkz: şimdi biz neyiz)
Sebepler basit sadece her zaman oldugu gibi birileri boyle yaftalamis bizlere ama gercek sudur yeteri kadar cinsel bilgi tatmin edecek kadar izler birakabilir cinsiyetler arasinda birde su genelleme olayi var tabi benim ne kadar cinsellik ile ilgili bilgi sahibi oldugumu bilmeden tum insanlara ayni muameleyi yapmak nedendir sen bilmez isen ben biliyorum ogrenmek lazim sadece yani su basit cinselligi bile bu kadar bos bos muhabbet havasi ile gecistirmemeliyiz birde cinsellik ihtiyactir sadece partnerinizi iyi taniyin cinselligi kimse pat diyerek ogrenmedi kesfederek sevismeli yelkenleri fora yol almaliyiz.
tüm bu tarz genelleme yapanların katıksız gerizekalı olması kadar gerçekçi bir bilgi değildir.

gören de 35 milyon türk erkeği tarafından sikilmiş zannedecek. ayrıca kendisi muhteşemmiş, bütün sorun karşı tarafta, mutlu edilmesi gereken kadındır noktasından yaklaşıyor.

ilk olarak bencilliğinizi üzerinizden atınız hanımefendi. bu işler karşılıklıdır. erkekte senin gibi deneyimsiz başlar bu işe, demekki kadınlar sekste neyi sevdiklerini iyi gösterememişler erkeklere...

ha bir de, sen bunu iltifat olarak algılayacaksın: italyan aygırları siksin seni.
Yılın 365 günü ilgi göstersen 6 saat ne yaptın diye soran bir güruhu nasıl mutlu edeceksin?
Öz güvensizdir o zaman.
güncel Önemli Başlıklar