bugün

bilimsel bir gerçektir...

nedeni, suçu, günahı türk erkeklerine ait değil zannederim...

dünyanın hiçbir ülkesinde bu kadar genetiğiyle oynanmış, hormonlu, sentetik, glikoz fruktoz şuruplu yiyecekler olmadığı için türk erkeğinin sperm kalitesi hızlı bir düşüş yaşamıştır...
ayrıca meyvenin sebzenin 1. ve 2. kalitesi derhal yurt dışına gönderilmekteymiş. biz 3. 4. sınıf meyveleri yiyormuşuz..

kendi ülkemizin nimetlerinden istifade edememekteyiz. hastalanıyoruz..

20 sene önceki ortalamalar ve bugünkü ortalamalar arasında dağlar kadar fark olmasını ben ülkeyi 20 senedir yönetemeyen zihniyete bağlıyorum...

insanların sağlığıyla oynanıyor bu gıda politikaları sebebiyle...

edit: nedense benim sperm sayımda bir problem yok. ölçtürdüm. ama 10 sene sonra belki ben de aynı kaderin kurbanı olacağım...

edit2: bu söylediklerime en büyük kanıtlardan biri tüp bebek yöntemiyle ikizlenen türk kadınlarıdır... çevrenize bakın neden herkes ikiz doğuruyor sanıyorsunuz?
O yüzden güçlü Suriyeli genleriyle melezlenmeliyiz herkes kızını Suriyeli yiğitlere vermeli ki bu milletin soyunun geleceği güvenlik altına alınmalı.
Götünüzden başlık uydurmayın.
bu tespitte bulunan çok net şerefsizdir. seneler önce tam da böyle düşünüp gevşek gevşek hareket ederken neredeyse istenmeyen bir çocuk sahibi oluyordum! bu taklaya gelmeyin sonra bazı hastanelerin jinekoloji uzmanları ile ahbap çavuş ilişkisi yaşamaya başlarsınız.
kardeş, testi sen yaptın herhalde.
kaynak: mabadhaber.com
keçiboynuzu kürü ile çözülecek sorundur.