bugün

lazların ortalamayı yükselttiği araştırmadır. 9'a kadar çıkardık daha ne yapalım! *
belli olmayan ortalamadır.
ama ortalamayı benim yükselttiğim kesindir.
zira bensiz 12 benle birlikte 19 .
siz düşünün gerisini...
ilk mesajdaki gibi kısa derseniz bunların içindeki ego tavan yapar. inik hali diyenleri mi ararsın, doymadın diyenleri mi, vs. vs. ulan adam makarasını yapıyor sizinle, tamam çükün büyük otur yerine sakinleş, kocaman hem de kız olsam verirdim sana belki de veririm belli olmaz.
(bkz: gene mi düşürdüm ortalamayı)
yıllardır yapılan araştırmalara dayanarak söylüyorum ki türk erkeklerinin penis boyu ortalaması 10.17 cm'dir. araştırma 75000 erkek ile yapılan deneyler sonucu bize bu sonucu veriyor. *
(bkz: sürekli artıyor efendim durduramıyoruz)
- Hanım ortalamayı tutturdum bu sene !
ne büyük ne küçük.*
(#7544301)
(bkz: götünden istatistik uydurmak) . burda göt iki manada *
7 santimdir.

geçenlerde bi yerde görmüştüm.

kaç inç ettiğini bilen varsa yazsın.
17 santimle arttırdığım ortalamadır.
son günlerde gelen mailler sonucu 0.25 oranında artış sağlanan ortalamadır.
arkadaş ortamında söylenildiğine göre 24-25 cm vardır*
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
gerçek bir rakam vermek imkansız ama sürekli penis boyunu dile dolayan bir millet olduğumuzdan, dünya ortalamasının altında olduğumuz kesindir.

insan sürekli kendinde olmayanı dile getirir.
ezilmelerini tasvip etmesek de, yıllar yılı türk erkeği tarafından ezilen kadınlarımızın başlattıkları "baba beni okula gönder" kampanyaları çerçevesinde okuyan kızlarımızın, dört işlemi öğrenir öğrenmez vardığı ilk teorem... kıllı, kaba, kıro denilen türk erkeğinin bugüne kadar herhangi bir foruma "türk kadınlarının vajina kuruluğu" gibi bir konu açtığını gören veya sevgilisinin/karısının vajinasını kahvede arkadaşlarıyla tartıştığını duyan olmadığı halde geneli rencide etmek adına yapılan haksız değerlendirmedir. türk erkeğinin neden rus açılımı yaptığının resmidir...
ortalamayı kim düşürüyo lan !!! **

Türkiye istatistik kurumu evimiz haricinde artık donumuza kadar girmeye başladı.

(bkz: 25 cm vs 9 cm)
(bkz: baba oğul kapışması)
(bkz: sana kaç lazım)
baş,lık yazmak istediğinde direk olarak baş kelimesinin kişiye çağrıştırdığı durumdan yola çıkılarak yazılan saçma sapan bir sözdür.
60dan fazla entry olmasına rağmen hala hesaplanamayan ortalamadır.
her entry giren penisinin kaç cm olduğunu yazsa şimdiden ortalama çıkmıştı.
isteyen mesaj atsın bana. toplamda 50 falan olunca bir ortalama çıkaracam, buraya yazıcam bu konuda kapansın diyeceğim artık.
not: caps falan vermeyin.
baş,lık yazmak istediğinde direk olarak baş kelimesinin kişiye çağrıştırdığı durumdan yola çıkılarak yazılan saçma sapan bir sözdür.
en düşük olan ortalamadır. video chat sitelerinde millet penisini gösterip duruyor, bizim türklerde var aralarında tabi. en küçük olan onlarınki.

(bkz: 1000 e yakın penis görmüş psikopat)
(bkz: 4 33 inç)
türk erkeklerinin penis boyu ortalaması (8)

lan sözlük sen adamı öldürürsün.

dit: aha (9) oldu *
Bu işin sağlıklı bir istatiği olacağını sanmıyorum,ya numune olarak seçilen heriflerin hepsinin şeyi küçükse?
güncel Önemli Başlıklar