bugün

Araçla giderken yolda gördükleri karşı cinse neden korna çaldığını anlayamadığım bir grup. Nabacak kız, "çocuk çok güzel korna çaldı" diyip arabanın peşinden mi koşturacak? Sanırım aradığım erkeği buldum, yıllardır korna çalanlar arasında en iyi çalan buydu deme ihtimali yok. Olsa da gerçi senin arabana yetişecek kadar hızlı koşamaz. E yani mantıksız. Kendi anasına bacısına korna çalsalar en büyük delikanlı olur ama. Korna Çalmayın oğlum gördüğünüz kızlara. Azıcık delikanlı olun.
seks yapamadığı halde , yeni seks yapmışcasına ter kokan insanlardır.*
Siz kadınlar, layık olduğunuz erkeği bulup ondan tiksiniyorsunuz. Lan siz kimsiniz? Kendinizi abaza ortak noktası yapıp, tipsizler üzerinden varsayımlar üretiyorsunuz.

Türk erkeği evcil hayvan gibidir. Oyun arkadaşıdır uysaldır. Ulan tek istediğimiz sevilmek. Siz nefes alın yeter diyoruz halan yaranamıyoruz. Türk kızlarını savunurum ama her şey dozunda goçum.
Çıktıkları yeri beğenmezler.
Kezbanların çirkin yaftalamalarına maruz kalan, yurtdışındaki kızların ( özellikle Polonya ) mumla aradığı erkeklerdir.
Tipsizide küfür eder yakışıklısıda.

Misalen
görsel
Büyüyün biraz yuh ya.

Erkekler vs kadınlar mantığından çıkıp insanları cinsiyet ayırdetmeden yargılamayı bir gün öğreneceksiniz.

O gün her şey çok farklı olacak.
Evlendiklerinde gobek buyutup killarini yumak yapan erkeklerdir. Tek hayalleri rus kizlariyla evlenmektir.
Çok seksiyiz.
mütemadiyen kürdan kollu, bol kıllı, düşük zeka puanına sahip canlılardan oluşurlar.
Çoğu godoştur, bir milyon liraya göt veren mi dersin, sevgilisini silktiren mi dersin, ne ararsan var bunlarda.
Orta seviye erkeklerdir.

Kolum kürdan gibi değil ama kıllıyım.
Onu da alıyorsun olup bitiyor
geneli namus bekçiliği yapan abazalardır.
bir tane bile yakışıklı olmaz mı ya
hepsi tipsiz muşmulalar sizi. maymuna benziyorsunuz aynı.
saldırgan, abazan, cinsiyetçi yaftasından kurtulmaları için kadınlarla birlik olmak, onları anlamak zorundalar. ama işte mevzu da derin. nasıl büyütüldükleri meselesi var ki konuş konuş bitmez. bu yüzden önce kadınlar mı eğitilmeli bilemedim şimdi.
Genellikle kahverengi taşaklı olurlar. Halbuki rus erkekleri öyle mi, taşakları pembecik.
Her ne kadar beyni gelismemis abazan sayisina yuksek oranda sahip olsa da babamdir, kardesimdir ve sevgilimdir. Seversin, saygi duyarsin ve asik olursun. Zaten geri kalanlari onemli degil.
ben sol kulagıma güveniyorum başkalarını bilmem.
leş efendim. ten, karakter, tip falan... kürtlerin bir tık iyisiyiz lan. neyse ki kürt erkeği değildir. ucuz kurtarmıştır.
ulusunun kadınlarının kendini latin amerikalı kadınlarla aynı tuttuğu bu yüzden üffff püfff denilen ama sonunda zike zike evlenilen insanlardır. Hatta görüyorum ve arttırıyorum 26-27 den sonra birde (min) 4000 lira geliri varsa balayına değil alayına gidecek insandır.
Ergenlik döneminde babalarının arabalarını kaçırıp snap atarak hava atmaya çalışan komik varlıklardır.
görsel
Beyin kullamaya gerek duymazlar.
Aragorn Eowyn i hiç sevmedi bu hanım kızımız kendi kendine gelin güvey oldu.
Dışarıda aslan kaplan bizon evinde minnoş bir ev kedisi.
Yakışıklılığın doğuş ve bitiş yeri.
aklıma istemsizce moda sahildeki erkekleri getirmiş olan erkeklerdir.

neden acaba?