bugün

üzerinde türkiye cumhuriyeti bayrağı olan çakmaktır.

bununla ilgili bir de anım var, kürt siyasi hareketine mensup bir arkadaşla oturmuş sohbet ediyorduk bir gün, bi arkadaş daha geldi, sigarasını cakmağını masaya koydu, bi baktık türk bayraklı, hadi bakalım falan diye düşünürken kürt hareketine mensup arkadaş cakmağı aldı sigarasını yaktı sonra cakmağa bakıp zaten bizi yakan hep bu değil mi dedi. böyle yaratıcı bir şey beklemiyordum...

edit : altta yazılan entrylere bakınca kürt sanmışlar, değilim türk'üm, yani öyleymişim, beni bu da fazla ilgilendirmiyor, insanım işte.

edit 2 : vallahi yazarın anlaşılamayan entryleri bölümüne girecek lan bu entry, onlarca artı onlarca eksi oy geldi...

edit 3 : kürt siyasi hareketine mensup dedim adam beni de arkadaşı da pkk'lı sanmış, bu halkın eğitim seviyesi bu kadar işte, bir kere bdp-hdp için kürt siyasi hareketi terimi kullanılır çünkü onlar meclise girer siyaset yapar vs. pkk için kullanılmaz öyle.
ırkçılığı bile doğru yapamayan kürt söylemi. bir şeyi de doğru yapın.
ay yıldıza olan sevgisini kullandığı eşyalarda da görmek isteyen bireylerin kullandığı çakmaktır. hevaller hoşlanmasa da olur. benim de hiç bir zaman boynumdan çıkarmadığım ay yıldızı gururla taşıdığım bir kolyem var.
Bunu taşıyıp karı kız ortamlarımda cebinden çıkarmayan yurdum gençleri de karaktersizlikte sınırları zorlamaktadır.
sözlükte ufak tatlı bir tartışmaya sebep olmuştur. herkes barut gibi patlamayı bekliyor anasını satayım.
Türk bayraklı çakmak kullananlar genellikle pkklıdır. Bunlar hep hedef şaşırtma taktikleri. Yer miyiz lan biz bu numaraları?
tesbihte çakmakta kokye ve bileklikte türk bayragi taşiyanlar gizli teror sempatizanlaridir. hepsi göz boyamak içindir.
güncel Önemli Başlıklar