bugün

tutamış mış idealist, dinci. resmen insan ayrımı yapiyormusum
Köylüymüşüm vay anasını ta binlerce yıl önceden benim köylü olduğumu bildiler valla helal.
1 haziran.
colpancı. hiç öyle değilim valla.
uslu çiktı ama uslu birisi değilim.
Bu işte bi yanlışlık var iyi bir hafızaya sahip değilim. Şakin duygularım guvvetlidir ha.
şatık. evet kabul rahatsız bi ruha sahibim.
Huttus ..
canakkı (dürüst, hassas, vicdanlı, sorumluluk sahibi)
gondaray dedi bu bana.

merak ettim kelime anlamı ne acaba... bulamadım da...
killi (14 eylül-23 eylül) otoriter, gururlu, sabit fikirli, süper zekalı ve insancıldır.

Süper zeka?
Şaşkınım doğrusu.
36 burcun içine buyuk bir ustalikla, sinsice gizlenen 37. Burc.

Baratar(29aralik- 2ocak) durust ve sabirlidir. Sozu senettir. Iyi niyetinin suistimal edildigini anladiginda atarı çok buyuk olur. gemileri degil, limani yakar. hatta o limanin bulundugu sehri yakar. Bir daha Dönüp arkasına bile bakmaz.
astroloji bilenlerin çıkıp yükselenin ne? saat kaçta nerde doğdun sen? gibi sorulara tutacağı için cevaplamaktan kaçınılan burç türü.
çomar çıktım. evet.
Hunta'yım.

Klasik boğa burcu erkeği.
ben bir balauzum.
ben 1 kasım doğumlu olarak Batık burcuna mensupmuşum.

Özgürlüğüne düşkün, dikdatör, muammalı ruhlu,iki kutuplu,gaddar,mükemmel arkadaş,çekici, önder.
künlü çıktığım burçlardır. kesin o da aslan anlamına geliyordur hiç şaşmaz..
Künlü çıktık herşey doğru yaşa türk astrolojisi.
Batık (24 Ekim-1 Kasım): Özgürlüğüne düşkün, diktatör, muammalı ruhlu, iki kutuplu, cesur, gaddar, mükemmel arkadaş, çekici, önder.
Ya o değil de şu tabloya bakınca milletimizin her alanda harikalar yaratması gerekmiyor muydu? Bu ne lan böyle?
Kuşlu muşlu birşeymiş. Burçlar garip şeyler. Ne cahil adamsınız.
Sönegey.
beçelmiş.
deha olmayı bir hafta ile kaçırmışım ayrıca ya bunlar doğru teşhis değil yada ben yanlış günde doğmuşum.
Atçak yine çok soyut olduğu için tuttu.
çolpancı.
güncel Önemli Başlıklar