bugün

recep bey'in bugünkü vecizesidir. kim yaşar derse delidir diye devam etmiştir kendileri.
şairlerin dizelerinden örnekler vermekte aklınca kendisi, ama düşürdükçe düşürüyor bu ülkenin onurunu farkında değil. bir ülkenin duruşu, milli çıkarları vardır. ama tabii ümmetçiler bunu pek anlayamaz.
arap mokarı hastası türkümsü beyanatı.
(bkz: sıçtı recep bez getir)
(bkz: arap sempatizanı recep bey)
neden? nasıl? kime göre? yapılmıştır bu tespit. ne oldu yani bir deney yapıldı da cern'de haberimiz mi yok? bir türk ıssız bir adaya mı koyuldu ki? yanına alacağı üç şey arasında arap olmadığı için öldü mü ki? ne oldu ki? anlatsanıza kardeşim...
20 yıllık türk olarak tek başıma çürüttüğüm önerme. *

düzeltme ve özür :

sevgilerden nakışlarla
mutlu mutsuz bakışlarla
kalpten kalbe akışlarla
araplarla yaşıyorum

oldu mu lan eksiciler. *
"doymadık mı arapların attığı kazıklara" şeklinde yorumlanası vahim sözdür.
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)

bir bkz bu kadar güzel oturur bir başlığa. takdir ettim kendimi.
bu nedir arkadas yaw insana bu kadar arkanı verirsen ırzına gecmesi dogal degil mi?
(bkz: ama olmaz ki boyle de yatılmaz ki)
akp iktidarının son günlerde üzerinde durduğu motto.

arapsız yaşayamayanlar için, thy ek sefer koysun, analarını da alıp gitsinler.
nereye mi?
(bkz: suudi arabistan)
(bkz: zannedersem tek eksiğiniz yarraktı)
valla memleketin haline bakılınca arapsız değil de parasız yaşanmadığı aşikardır.

(bkz: araplarla yaşıyorum)
evet çok doğru yaklaşım..türk halkının huyudur..bizi siken yaranır..zamanında az arkamızdan vurmadı araplar..
yüksek arapçamla kıçımdan attığım bir arap atasözü
(bkz: el tekraru ahsen velev kane 180)
tekrar 180 kez bile olsa güzeldir.
(bkz: ten points go to arabian)
(bkz: arap sensin yaşamda sana girsin) diye cevaplıyoruz bu saçmalığı.

mensup olunan milleti, bir diğeri daha matahmış gibi yüceltmeye çalışma çabasıdır. arapların kendi adaları haricinde hiç bir askeri başarıları olmamışken, peygamber gönderilecek kadar sersefil ve ahlaksızca hayatlar sürebilecek kadar barbar bir medeniyetken* orta asya' dan göçüp gelen, avrupa içlerine, afrika' ya yürüyen türk milletine yeğ görme saçmalığıdır.
edit= genç araplar rahatsız.
araplar; türklere hep yaptıkları gibi bu sefer de recep bey'e kazık atsınlar da bari işe yarasınlar diye düşündüren beyanat.
padişah birinci recep in yeni vecizesidir.aslında biz yanlış duymuş olabiliriz.adam para demiştir biz arap anlamışızdır.yoksa olur mu canım öyle şey.az mı devlet kurumu sattık amaan özelleştirdik araplara.

(bkz: lan ben yaa neyse bişey demiyorum)
ekseni şeriatçılara kayan bir ülkeden muhabbetler.
yani (bkz: türk kazıksız yaşayamaz)
islamsız yaşanmaz dese anlaşılırda arapsız yaşanmaz demiş ne alakadır.

arapçılık işte böyle birşeydir .
(bkz: bsgtirsin gitsin)
recep bey zihniyetindeki "adam"lar için doğru bir önermedir. yoksa ülkenin en değerli şirketlerini ve arazilerini yabancıya peşkeş çekip faiz tekerlerğini çevirecek paracıkların derdine düştüğümüzde kimden yardım dilenirdik?..

(bkz: suudi kralının türkiyeye 15 milyar dolar getirmesi)
(bkz: türk kazık olmadan oturamaz)
(bkz: başbakanın çay koyması)
yahu neden arap? neden isveçli yada rus değil? onlar daha iyi sorusunu aklıma getirir.. arapta arap yok kardeşim istemez denmesi daha güzel olurdu hani
1. dünya savaşında bizi ingilizlere satan arap milletine yalakalık yapan recep bey vecizesi. iç politika için bu gibi sözleri sarfetmek çok iyi tabiki. millet mal ver gazı, al oyu. her zaman işler.
güncel Önemli Başlıklar