bugün

dünyanın en garip şeylerinden biri olsa gerek. evlendiğin kadının sarışın mı, esmer mi, kel mi, boynuzlu mu olduğunu bilmiyorsun. damacanacı kitleye saç farketmez diyen de olabilir tabii...
her babayiğite nasip olmayacak lütuftur.
Dış görünüşüne göre eş seçecek birinin zaten türbanlı biriyle evlenmesi beklenemez. Kişilik için evlenen biri için de görüntü fark etmez diye düşünüyorum. Yinede ülkemizde aynalı görüntü kişilikten önemlidir eminim. Bu konuyu bekarlara değil evlenenlere danışalım bence. Neden evlenmişler ve verdikleri karardan pişman olmuşlar mı?
Kişilerin tercihleri doğrultusunda gerçekleştirecekleri eylemdir.
Her babayiğidin harcı olmayan meseledir.
gayet normal ve güzel bir eylem.

Elbette güzel olması için bu zaten yeterli değildir. iyi huylu, karakterli, vefalı, erkeğini seven ve mutlu edebilen, güzel bir kadınla evlenmeyi herkes ister. giyim tercihi ise size ve ona kalmış bir şey.

Tıpkı benim düşüncem gibi, evlendikten sonra kendini başka erkeklerin bakışlarından sakınsın, sadece size özel olsun istiyorsanız tercih edebilirsiniz. iyi, güzel huylu, karakterli ve sizi çok seven bir kadın bulursanız giyim konusu dinî inancınıza göre belirlenir ve o şekilde bir hayat sürersiniz.

bir kadının iyi bir kadın, iyi bir insan olup olmadığını başını kapatması veya açması belirlemez. "türbanlı" diyerek büyük bir topluluğu genelleyenler ve hakaret edenler yobazdır işte. bu tipler aynı zamanda sağa sola yobaz diyenlerdir.

"türbanlı" tarzı adlaşmış bir sıfat kullanarak başlık açmak orospu çocukluğudur bunu da belirtmek lazım.
türbansız biriyle evlenmek kadar normaldir.
Turbanliyla evlenince ne kaybediyon amina kodum? Anlastiktan sonra turbanli ya da turbansiz, bir sey degistirmeyendir.
Normaldir. Yalnız dikkat etmek gerek her türbanlı sandığınız kadar masum degil. Tabi bu türban takan insanlara önyargıyla yaklaşın demek de değil.
Eğer düzgün bi insansa, yani hareketleriyle düşünceleri uyuyosa birbirine güzel bi şeydir.
Ha böyle değil de her türlü fesatlık varsa -sevgilinizken size dediklerini geçtim- ondan uzak durun. Evlenmeyi geçtim arkadaş bile olmayın. Sözde inandığı dine saygısı olmayan, insanların inanarak yaptığı bi şeyle böylesine ters düşen insandan her şeyi beklerim.
Ha bi insan inanmaz, hareketleri de buna paralel olur, o beni ilgilendirmez, kimseyi ilgilendirmez bize zararı olmadıkça.
Midesizlerin işidir.
Türbanlılar Leş gibi ter korkaklar.
Erkek sigara kullanıyorsa sorun yoktur.
iki leş bir birini bulmuş.
Siz insanların kılık kıyafetine saygı duymayarak çağdaş , medenimi olduğunuzu sanıyosunuz sonra karşı tarafa yobaz deyin .
günü birlik seks fantezilerinde bazen partner olarak seçtiğim kadınlardır. bir amip kadar birey olma içgüdüsü olduğundan genelde her şekilde komutlara itaat ederler. ancak hayatımın her saniyesinde onlardan birini görmek istemem.
Kadin yazarlar türbanlıyla evlenmem demis.
Evlensin diyen yok zaten
Kadin kadina lezler evlenir
Tobe estagfirullah.
Sende de beyin varya..

Yazik bize amk.
evlenmem amk niye evleneyim. dini amaçla takıyorsa ateistim amk benden önce o benimle evlenmez. takiyye ve duygusal(!) sebeplerle takıyorsa da karaktersiz biriyle ömür mü geçer amk. iki ucu boklu değnek. en temizi hiç bulaşmamak.
Türbanlı, daha doğrusu herhangi bir inançlı insanın tiksineceği, içi dışı pislik dolmuş, içindeki karanlık suratına vurmuş dinsiz yobazların yapmayacağı değil yalvarıp b.k yeseler yapamayacakları eylem.
Ancak uzaktan uzağa gollum gibi izlersiniz.
Eğer türbanlı bir hanıma aşıksanız olması gayet doğal eylemdir. Ama huyu güzel olsun değil mi?
görsel
Turbanli da sizinle evlenmeyi kabul etmişse, sorun olan ne?
Allah mutlu etsin.
allah yazdıysa bozsun , türbanlı adamı ne yapayım ben .
slm ben yeniyim biraz öğretebilirmisiniz?
Bir de bunun ısmarlama olanı var.
Türban tak da lütfedip evleneyim senle diye, ha sonrası mı? Nolucak ki canım, başını ört kıçını aç ya da mavi boncuklar dağıtmaya devam et çaktırmadan, yeter ki ört!!..
Not: gerçekten inancı gereği örtülü olanlar iş bu entrynin konusu değildir..
Her erkeğe nasip olmayacak ayricaliktır.
benle seks yaparken hangi huriyi düşünüyorsun gibi soru sorup insanın tüm gününün içine edebileceğinden uzak durulması gerekir.