bugün

gerizekalı yazarlardır. insan, sokakta gizlemediği bir şeyi sanal ortamda neden gizleme gereği duyar ki? gurur duyması gereken yerde gizleme gereği duyuyorsa zaten boşuna takıyordur, bir an önce çıkarması dileğiyle.
Saçma bir durum. Neden ve kimden saklanacak ki. ister çarşaflı ol ister açık ne değiştirecek bu durum. insan olmak önemli. Şefkat ve alçakgönüllü davrananlar her zaman bir numaradır.
Türbanlı olmak pompa yapmaya engel değil ki. Saklamaya ne hacet.
Niye gizliyosun ki anlamıyorum. Neysen osun kardeşim saklamanın anlamı yok. Ben nasıl bir ülkücü olduğumu saklamıyorsam sende saklama.
Turban altı üstü bir kıyafet kim neden saklasın ya da neden bunu açıklasın. Ben akşamları spordan çıktığımda biraz serin oluyor diye üzerime artık kapşonlu hırka giyiyorum ama bunu gizleme ya da açıklama ihtiyacı duymuyorum. Türbanda aynı şey, sadece bir kıyafet.
Ben değilimdir. Zaten yazdıklarımdan tahmin edilir.
(bkz: eti cin baba)
bu entry sadece bakınızdan oluşuyor ve bakınızı sözlüğe eklemeyin. bu bakınızı vermek istediğiniz not edildi. sözlüğe bilgi sahibi olduğunuz konularda okurlara faydalı, bilgi içeren entry'ler girin.

(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
insan neyse o' dur. gizlememeli, kendisiyle barışık olmalı.

yazar arkadaşımız demek ki önyargılardan korkmuş ki gizlemiş. asıl üzücü olan ona böyle hissettirmeleri. umarım bir gün inançları, tercihleri, etnisiteyi konuşmadığımız günler gelir.
(bkz: tiamat)
Burda neden türbanlı ya da türbansız olduğunu açıklama gereği duysunlar ki kadınlar.
Yazıp çıkıyoruz, kime ne?
Çok merak eden özel mesajla sorar zaten.
güncel Önemli Başlıklar