bugün

siyasi konu değil bilakis başka bir mevzudur.
türban takan kadınlar hep aynı tip kadınlardır, balık etleri vardır ve balık eti sevenler için ise bu türbanlı hatları çok seksi gelebilir. gerçekten de öyle. siz hiç şişko, götü başı ayrı oynayan bir türbanlı gördünüz mü? hayır göremezsiniz çünkü olmaz öyle bir görüntü. türbanlılar başta da dediğim gibi balık etli ve seksi hatlıdır. tam sevişmelik...
not:laiklikten ödün vermeden ironi yapıyorum. yoksa sevişmek istediğimden değil.
(bkz: dar türban)
(bkz: türbanlı genç kızların çoğunun zayıf ve fit olması)
(bkz: 0532)
(bkz: dardanel ton)
Abazanlığın dışa vurumudur. Abazanlık hedefinde kim olursa olsun abazanlıktır, ergencedir.
doğru bir tespit. vallahi lan! bu arkadaş açmasa ben açıcaktım böle bir başlık.

ya geçen otobüsteyim 3 tane türbanlı kız bindi otobüse ama nasıl türbanlı yani topuklu ayakkabılar bir yandan parlıyo kıyafetler bir yandan. abartsızı söylüyorum üçünün de kalçaları on numara ve gögüsleri de bir o kadar büyüktü. yani bilmiyorum yanımda mini etekli bir kız otursa çevirir kafamı onlara bakarım yine de... yine bu bayramın 2. günü otobüsteyim, bir kız bindi otobüse türbanlı, gögüsleri ben burdayım diye bağırıyordu... yani öle böle değil ben aslında normalda bu tarz abazalıklar yapmam ama yani yarım dk boyunca baktım *
yani bu bir tesadüf mü anlamadım gerçekten ama güzel bir tesadüf.
kızları türbanlı türbansız diye ayırarak geri kafalılığını ortaya atan bir yazar zıçması . tabi yadırgamamak lazım bugünün türkiyesinin evlatları öğretilmiş çaresizlik duygusunu taşımakta.
(bkz: abazasın oğlum)
(bkz: hayaldi gerçek oldu)
(bkz: türbanlılarla çıkma tecrübesi)ne sahip olanların bildiği bir durum, şahsen böyle bir deneyim yaşamadım, istemem de. ama hiçbir gruba indirgemeci bir bakış açısıyla yaklaşılmasını doğru bulmam.
başakşehirde ikamet etmem sebebiyle bu tip durumlara aşinayım. gecenlerde gelen cemaatci ve gerçekten abaza bir arkadasimla vadi cafede oturuyorduk. oturduğumuz yer her akşam tıklım tıklım olur. mekana gelen kızların da yarısından fazlası türban başörtüsü falan takar. bizim arkadaşta abazalığın verdiği vaziyet ile kızlardan gözünü alamıyor tabi. bir an ağzından şu sözler döküldü "lan bunlar daha güzel görünmek için türban takmıyorlarsa adam değilim." kızların çoğu makyajları ve aksesuarlarıyla gerçekten çok alımlıydı hak vermedim değil.
nesine şaşırıyorsunuz demekten alıkoyamadım kendimi.

türbanlının suçu ne? onlarda insan değil mi ey vatandaş.

başı açık olan yaparda türbanlısı yapamaz mı diyor son noktayı koyuyorum.
ayrıca çoğunun bir işi gücü olmadığı için, %90'ının hayatı evlenene kadar evde oturmak, dışarı çıkmamak ve evlendikten sonra da çalışmamak ve evde oturup kocasının işten gelmesini beklemek olduğu için o kadar göt baldır bacak tabi olur. ha yaptıkları tek spor sanırım gece kocalarıyla yaptıkları spor.

burda türbanlı bayanlara bok atmıyorum yanlış anlaşılmasın sadece olanı söylüyorum ve bayadır tespitte olduğum bişi bu.
dar giyinip türban takmasından kaynaklı seksi olmasıdır.
(bkz: abazanlıkta son nokta)
türbanlı kız avı.
(#14525934)

(bkz: takunya libidocusu)
seksi hatlarının olmasının nedeni dar pardesü giydiklerindendir efendim.
hatları apaçık meydandadır.
madem kapandın bol birşeyler giyde dikkat çekme efendim.
kafayi kapatip gote yapisan pantolon giydikleri icin seksi gozuken kizlardir.
Tartışmasız gerçektir. Görmek gerek.
Tahrik edici ve baştan çıkarıcıdır. Özellikle mutfakta yemek yapan bir türbanlıya arkadan yaslayıp memelerini yeterince okşadıktan sonra eteğini yukarı sıyırıp dolgun ve bembeyaz kalçalarını tokatlayarak sikerseniz bulutların üstüne çıkmanız uzun sürmeyecektir.