bugün

Bu ülkede orospu çocuğunun envai çeşidi bolca yetişiyor artık. Yeni Türkiye çünkü burası.
raconda asla yeri olmayan eylemdir.
öncelikle bir çarpışma yok. bu türbanlıların ve dincilerin son zamanlarda ne kadar zıvanadan çıktıklarını da biliyoruz ve görüyoruz. kim bilir kadın neye uyuz olup kendince kahramanlık yapayım derken ağzından dengesizce bi laf çıkardı.

iyi izleyin görüntüleri anlarsınız.
Adama en ufak hak veren herkes ikiyüzlü orusbu çocuğudur.
Adam orusbu çocuğudur o ayrı. Fakat olayı türbanlı olmasaydı açık olsaydı yok bilmem ne olsaydı kısmına çekmek daha ağır orospu çocukluğudur..

Kadın kadındır arkadaşlar. Terörist olmadıktan sonra hiç bir kadın şiddeti hak etmez.

Dilerim en yakın zamanda bulunup cezasını misliyle çeker...
aciz, haysiyetsiz, şeref yoksunu insan bozmasıdır.
başı açık/ kapalı hiç farketmez kendinden fiziken güçsüz birine vurmak ve burada o şerefsizi savunmak da adam davranışı değildir.

bu arada kadının kenara oturup ağlaması içimi ezdi.
Adama hak verdigim olaydır. Kadın türbanlı olduğuna göre kesin tahrik edip adamı kızdıracak bir harekette bulunmuştur.
twiti atan başörtülü şortlu diye ayırmayıp atmış twiti (alttakileri saymıyorum) burda ama "kadın başörtülü hak etmiş" lafı dönüyor. bende nefret ediyorum baş örtüsünden, kadın erkeğin malıdır demek başörtüsü, ama o da kadın lan.

yok yok ülkede muhalefet de yok iktidar da anasını satayım.
Türbana karşı olduğum kadar şiddete karşı olmadığım için empati yapıp haklı bulduğum adamdır. Kimse durduk yere bir kadına kroşe çıkarmaz. Demek ki kadın kasindi ve karşılığını aldı. Eline sağlık sert yumruklu adam.
at ağızlı önce elliyor sonra vuruyor.

tez vakte sikile.
bir kadının yolda yürürken yumruk yemesine gösterdikleri tepkide bile hemen "şortlu kız" meselesi tekrar gündeme geliyor. Kadının yumruk yemesi umurlarında bile değil. onların gözünde, o şortlu kızlara tekrar öfke kusmak için bir bahane sadece bu olay. Acaba o kadın giyim kuşamı ile ilgili bir sataşma neticesincede mi saldırıya uğradı? Bunun cevabı "evet" olduğu zaman "şortlu kızlar" ile ilgili ortaya sürdüğünüz sorular anlam kazanır sayın geri zekalılar. Belki gerçekten giyimi ile ilgiliydi olay, bilemeyiz. Bilemediğimiz için "yumruk yiyen şortlu bir kız olsa herkes tepki gösterirdi" diye saçma sapan laflarda atamayız ortaya. Sokakta yumruk yiyen bir kadın var ortada ama bunların aklı hala şortlu kızlarda.
Şaka maka iyi yumruk atmış. Eline oturmuş kadın.
Kadın guard almadığı için rakibini bir yumrukta yere seren adamdır. Halbuki kadın guard alsa böyle yıkılmazdı belki de.
güldüren başlık. şimdi linke bakardım ama hayal ettiğimle örtüşmeyecek o yüzden zihnimdeki resime gülüyorum şuan.
Şerefsizce bir hareket yapmış olan şerefsizin biridir. Gereken cezayı almalıdır.

Karşısındaki kim olursa olsun bu şerefsizlik yapılmaz. Açık-kapalı biri olması fark etmez o kadının. Bu şerefsizliğin cezasını o adi çekmelidir.
anası götünden sikişmiş orospu çocuğu eylemidir. ülkenin yüzkarası zihniyet mini etekli şortlu kadına aynısını yapsaydı ortamı yangına çevirmişlerdi götlaleleri. evet. hatta net..
off nasil oturtmus ama.
helal olsun denilesi adam. aslan parcasi.
yazıklar olsun. karaktersiz şerefsiz herif. allah belanı versin senin. gücünün yettiğine tabi dimi. kendi eşime olmuş gibi düşündüm de birden içim ürperdi kıllarım dik dik oldu. kansız herif. sokakta öylece geberir gidersin inşallah.
Bana denk gelmez böyle şerefsizler. Bir kadına el kaldıranı gördüğünüz yerde indirin aşşağa hiç acımayın.

Olay muhtemelen emniyete intikal etmiştir. Bulurlar merak etmeyin. Kim olduğunu nerde yaşadığını ifşa etsinler yeter.
Güzel oturtmuş, kadın gard alsaymış düşmezmiş ve ''yalnız güzel vurmuş'' tarzı yorumlar da durumumuzun ne kadar içler acısı olduğunu gösterir.

Adam tam anlamıyla orospu çocuğudur.

Edit :imla
o yumruğu bana da vursa ben de tek yerdim.
Amına kodumun malları anlayamadığınız şey kadın şort giydiğinden ötürü dayak yiyor ifadesinde de bunu kabul ediyor şehir magandası. sebebi farklı. Burada açıkca türbana yönelik mi saldırı var? olsaydı zaten bizim omurgamız sağlam aldatıldık kandırıldık demez, haklıyı ayrımcılık yapmadan savunurduk. Burada da olduğu gibi şiddeti, neye kime yapıldığına bakmadan lanetliyorum.
Bu adamda bulunsun ve cezasını çeksin, ki büyük ihtimalle ceza almaz çünkü burası türkiye. En azından millet kim olduğunu bilsin. Haysiyetsiz herif.
Bu adamın yaptığı nasıl orospu çocukluğuysa, bu olayı “sırf türbanlı diye dayak yedi” şeklinde yorumlamak ve o şekilde haber yapmak da orospu çocukluğudur. Hatta daha büyük orospu çocukluğudur!
herif zaten sinirli sinirli yürüyor hırsını kadından alıyor ayı gibide birşey.
dr. olacakmış doğuranını silkiyim.