bugün

hristiyan olabilirler.
buraya mutlaka birşeylar yazmam lazım.malum benim 46 raporum var.raporun hikayesi şudur çok sevdiğim gönül dostuma beni şikayet ettiler.bu hep kitabın ortasından konuşuyor hatırı gönülü yok buna bir şey deyin dediler . o da cevap olarak bu delidir bu her konuştuğuna serbesttir dedi oradan adımız deli derviş kaldı.neyse
berkecan ın anneside örtülü.arabistan da ,iran da pakistan da orospuluk yapanlar çarşaflı.
anladınız zannederim.iman çarşafın örtünün altında değil,kalpte.
amacım kesinlikle troll değil.

bunları hiç sevmiyorum hatta tiksinç buluyorum. her türlü bakımsız bir kadın profili çiziyor gözümde. Birde en az 10 basamak daha fazla nefret ettiğim çarşaflılar var, onlar hakkındaki düşüncelerimi yazarsam silik yerim.

toplu taşımada, yaşı kaç olursa olsun (20-90) asla türbanlılara yer vermem. hatta yaşlı türbanlılara yer vermeyerek otobüs ahalisinin pis bakışlarını üzerime çok çektiğim oldu. ihtiyar türbanlı yer Beklerken, 25-30-35 yaşları da dahil açık kadınlara yer veririm.

Neden bilmiyorum ama bu kadınlar bende hep, geleceğimiz için hayal kırıklığı yaratır. belki de ailemde ya da arkadaş çevremde hiç türbanlı kadın olmamasıdır bu kadar yabancı hissetmem.

son olarak potansiyel akpli oldukları için bile antipati duymaya hakkım var.

bu türban denen beze, o kadar karşıyım ki...

doktor olsam, elimi sürmem. avukat olsam, davasına gitmem. hakim olsam, dinlemeden alın bunu derim. müteahhit olsam, ona ev vermem. hele bir de başbakan olsam, yeminle devrim yaparım devrim.
Bazıları müthiş seksidir. Bu bir yaşam tarzı olsa gerektir. Evet.
Büşra filmini öneririm. Müthiş..
makyaj yapmamalıdırlar.

inancı için takanlarına saygım sonsuz. lakin hem türban takıp hem makyaj yapanları anlamıyorum.

karşı cinse saçlarını gösterip onu tahrik etmemek icin türban tak, sonra üstune makyaj yap. absürt bir çelişki.
malı yerinde olan öf dedirtiyor. Özelikle evli olanlar harika. Evet.
dötü başı açık kadınlardan daha seksi geliyor bana. tabii her kezban için geçerli değil bu durum. özellikle vücut hatlarını ortaya çıkaran balık etli hatunlardan bahsediyorum.
Yürüyen ahlaksızlık.
(img:#1949175)
Bööyle havlu model türban stilinin çok çekici olduğunu düşünüyorum.
Açık saçık kadınlar toplanıp yürüyüş, toplantı, ya da çağdaşlık birşey ler yapınca sorun yok. Ortululer yapınca hakkımızı yediler . Ikisi de aynı. Türbanlı deyince ne oluyor. Sırayla su , bu derken yiyorlar içiyorlar geziyorlar iste.
mevzu açık ya da kapalı gösteri düzenlemek değil. mevzu bir kahvaltı için milyonlar harcamak ama senin ağa baban da gezi parkını yanlış anlamıştı , senin anlaman da gayet normal. eğer linke baksan görürdün ama sen de reyizin gibi kitap okumak yerine sadece arka kapaına bakanlardansın.
araptırlar. Türk kültüründe türban yok varsa yazma eşarp var.
Özellikle 2010 itibariyle bu türban/başörtüsü olayı bayaa değişti.

Agbi bunu takmanın sebebi nedir
Cevap "saçının telini başka erkek görmesin"..

Eee sen şimdi kafana renk renk şekil şekil türbanı tak (hatta kafaya yastık koyan bile varmış havada dursun diye)
Yüzünde makyaj
Dudakta ruj
Dar bady
Kot etek/pantolon
Ee saçıma bakamazsiz ama gotume bakabilirsiniz.
Yüzümde güzel..

Hele hele genç yaşta bunları takanlar var (lise çağında) onlar zaten ayrı bir alem...
Adam gibi tesettürlü olana kimse biley demiyor , gerisini zaten biliyorsunuz.