bugün

Adam gibi tesettürlü olana kimse biley demiyor , gerisini zaten biliyorsunuz.
Özellikle 2010 itibariyle bu türban/başörtüsü olayı bayaa değişti.

Agbi bunu takmanın sebebi nedir
Cevap "saçının telini başka erkek görmesin"..

Eee sen şimdi kafana renk renk şekil şekil türbanı tak (hatta kafaya yastık koyan bile varmış havada dursun diye)
Yüzünde makyaj
Dudakta ruj
Dar bady
Kot etek/pantolon
Ee saçıma bakamazsiz ama gotume bakabilirsiniz.
Yüzümde güzel..

Hele hele genç yaşta bunları takanlar var (lise çağında) onlar zaten ayrı bir alem...
araptırlar. Türk kültüründe türban yok varsa yazma eşarp var.
mevzu açık ya da kapalı gösteri düzenlemek değil. mevzu bir kahvaltı için milyonlar harcamak ama senin ağa baban da gezi parkını yanlış anlamıştı , senin anlaman da gayet normal. eğer linke baksan görürdün ama sen de reyizin gibi kitap okumak yerine sadece arka kapaına bakanlardansın.
Açık saçık kadınlar toplanıp yürüyüş, toplantı, ya da çağdaşlık birşey ler yapınca sorun yok. Ortululer yapınca hakkımızı yediler . Ikisi de aynı. Türbanlı deyince ne oluyor. Sırayla su , bu derken yiyorlar içiyorlar geziyorlar iste.
Bööyle havlu model türban stilinin çok çekici olduğunu düşünüyorum.
(img:#1949175)
Yürüyen ahlaksızlık.
dötü başı açık kadınlardan daha seksi geliyor bana. tabii her kezban için geçerli değil bu durum. özellikle vücut hatlarını ortaya çıkaran balık etli hatunlardan bahsediyorum.
malı yerinde olan öf dedirtiyor. Özelikle evli olanlar harika. Evet.
makyaj yapmamalıdırlar.

inancı için takanlarına saygım sonsuz. lakin hem türban takıp hem makyaj yapanları anlamıyorum.

karşı cinse saçlarını gösterip onu tahrik etmemek icin türban tak, sonra üstune makyaj yap. absürt bir çelişki.
Büşra filmini öneririm. Müthiş..
Bazıları müthiş seksidir. Bu bir yaşam tarzı olsa gerektir. Evet.
amacım kesinlikle troll değil.

bunları hiç sevmiyorum hatta tiksinç buluyorum. her türlü bakımsız bir kadın profili çiziyor gözümde. Birde en az 10 basamak daha fazla nefret ettiğim çarşaflılar var, onlar hakkındaki düşüncelerimi yazarsam silik yerim.

toplu taşımada, yaşı kaç olursa olsun (20-90) asla türbanlılara yer vermem. hatta yaşlı türbanlılara yer vermeyerek otobüs ahalisinin pis bakışlarını üzerime çok çektiğim oldu. ihtiyar türbanlı yer Beklerken, 25-30-35 yaşları da dahil açık kadınlara yer veririm.

Neden bilmiyorum ama bu kadınlar bende hep, geleceğimiz için hayal kırıklığı yaratır. belki de ailemde ya da arkadaş çevremde hiç türbanlı kadın olmamasıdır bu kadar yabancı hissetmem.

son olarak potansiyel akpli oldukları için bile antipati duymaya hakkım var.

bu türban denen beze, o kadar karşıyım ki...

doktor olsam, elimi sürmem. avukat olsam, davasına gitmem. hakim olsam, dinlemeden alın bunu derim. müteahhit olsam, ona ev vermem. hele bir de başbakan olsam, yeminle devrim yaparım devrim.
buraya mutlaka birşeylar yazmam lazım.malum benim 46 raporum var.raporun hikayesi şudur çok sevdiğim gönül dostuma beni şikayet ettiler.bu hep kitabın ortasından konuşuyor hatırı gönülü yok buna bir şey deyin dediler . o da cevap olarak bu delidir bu her konuştuğuna serbesttir dedi oradan adımız deli derviş kaldı.neyse
berkecan ın anneside örtülü.arabistan da ,iran da pakistan da orospuluk yapanlar çarşaflı.
anladınız zannederim.iman çarşafın örtünün altında değil,kalpte.
hristiyan olabilirler.
dünya'nın en güzel kadınlarıdır. her akp'linin de gözbebeğidir.
Ötekileştirelemez, sahip çıkılmalıdır, kısa saçlı bir aşırı sağcı feministe göre her zaman başım üzerinde yeri vardır.
otobüslerde tek oturma meraklarının olduğunu bilirdik, ikili koltuklarda hep koridor tarafına oturup yanlarındaki koltuğu boş tutarlar, tamam alıştık bunlara ama otobüs tıklım tıklım doluyken iki koltuğun tam arasına oturmak nedir be kardeşim.
akp kadın kadın kolları tarafından s5,iphone gibi telefonlar hediye edilen karılar.
otobüslerde yer verme, yandaki koltuğa kayma gibi huyları yoktur. her zaman koridor tarafındaki koltuğa otururlar, otobüs tamamen dolu olduğu halde, tüm insanlar ayakta olduğu halde yandaki boş koltuğa kaymazlar. başında dikilip bekleseniz kafalarını çevirirler. duyarsızdırlar, bencildirler kısaca. herkes kendilerine yer versin ama yanında kimse oturmasın isterler.
yatakta 10 kaplan gücündelermiş. ben de arkadaşın yalancısıyım.
Akraba, tanıdık vs çevremdeki gözlemlerime dayanarak söylüyorum:

bir çoğu gözlerini, yüzünü boyayıp ayna karşısında türban takıp, dudaklarını muck pozunda yapıp, kaşlarını sinirli ve vahşi kadın pozisyonuna getirip pozlar vererek türban takmaya başlamış kişilerdir. Yani dini farz vs bunlarla alakası yoktur sırf yakıştığı için.

Eee bizim mini etekliler de sırf yakıştığı için mini etek giyiyor. Ne farkı kaldı ki anasını satayım!
Kişisel tercihlerini bu yönde yapmış kadınlardır. Kendilerine sorulduğunda huzura kavuştuklarını ve bunun içsel bir şey olduğunu söylerler. Olabilir neden olmasın? Ama bazıları türbanlarının arkasına sığınıp oturduğu yerden insanların giyinişini davranışlarını eleştirebiliyor. işte böyle bi durumda küfür edilesi kadınlardır aynı zamanda.
eğer gösteriş ve çıkar için ya da bilinçsizce yapılmıyorsa kapatma sebebi beyninin üstünü kapatmak değil, aksine beyninin uçup gitmesini ve beyinsiz kalmayı engellemek için yapıyorlardır.