bugün

yobaz kadındır. yaz aylarında pis kokularıyla belirgin özellikleridir. su ve sabunu pek sevmezler. tam kapalı olanlarının da içlerine pek bir şey giymedikleri rivayet olunur.
benim aynı anadan babadan kız kardeşimdir. nasıl giyindiği kendisinden başka kimseyi ilgilendirmez. 20 yaşında 4 farklı dil bilmektedir. kendisine yobaz diyenler kaç dil biliyor acaba merak ediyorum. asıl yobaz olan türbanlı düşmanları yüzünden üniversite hayatında çok sıkıntı çekiyor. ayrıca kendisinin türbansız hemcinslerinden hiçbir farkı yoktur.
Açık ve net bir şekilde Namuslu ve ak partilidir.
Benden uzaak allaha yakin olsun kadinidir.
dünya ahiret analarımız bacılarımızdır.

koltuk altı kıllarını, düşük bel giyip çatalını etrafa gösteren kızdan çok ter kokan türbanlı bacılarımızı görmeyi yeğleriz.
"benim etrafımdaki türbanlı kadınlar neden ter kokmuyor lan?" sorusunu akıma getirmiştir. Söyleyeyim de koksunlar bundan sonra, öyle olmalıymış çünkü.
bazı götü boklu ergenlerin bok attığı kadındır. koltuk altında kene barındıran genital bölgesi ormana dönmüş bitlenmiş apış arası kokudan geçilmeyen tiplerin kendini yargılamadan başkasına sataşması da ayrı bir komedi.
Sanki açık olanı az aşağılarsınız, bir de başını örttü diye kadını aşağılayın pislik mahluklar. Her kadından bir kadındır, saçını pembeye boyayandan farkı olmayan, inşaallah kendi rızası ile örtünmüş kadındır.

He goç daşşaklım, he dünyanın hakimi, ağam paşşam en doğrusunu sen bilirsin elbette.
Orospu çocuklarına dert olandır.
kadındır. damgalanmaması gereken kadındır.
dışarda bas bas bağırıp, kadın hakları diye götünü yırtan adamların, kadınları türbanlı ve türbansız diye ikiye ayırması nasıl bir orospu çocukluğudur düşündürüyor doğrusu.
önceki girdimi değiştirmek istemediğim için edit yapmadım:(#23882716)

ak partili falan değildir sadece muhafazakardır. ailece mhp'yi destekliyoruz muhafazakar olmamız milliyetçiliğimizi engellemiyor. türbansız diye birini aşağılayan yok kimse ailemden. sırf çekemediği için eksi atanları ise kendi haline bırakıyorum takılın öyle.
her yerde olduğu gibi sözlükte de prim yapmak isteyen bir sıçmığın, türbanı ve islamiyeti bu duruma alet etmesidir.

türbana bok atanlar için söylüyorum, annelerinden çok çok özür dileyerek söylüyorum bunu dünyaya sıçılarak geldiklerinden kendi kokularından bihaberdirler. o kokuyu bastırmak için parfüm şişesinin içine girerler ancak yinede gitmez o koku. nede olsa dünyaya bok olarak gelmişlerdir.
hür iradesiyle inandığı için türban takmış, dünyada olup bitenden son derece haberdar ve türbanlı olmayan candan arkadaşlara ve kardeşlere sahip insan...
(bkz: ülkücü bıyığı)
Kadındır. Öğretmendir, işçidir, milletvekilidir, ev emekçisidir, hukukçudur, anadır, insandır, iyidir, kötüdür, zengindir, fakirdir, bilgilidir, cahildir, gençtir, yaşlıdır, mhp'lidir, akp'lidir, belki de chp'lidir, apolitiktir, cömerttir, cimridir, sendir, odur, bizdir, sizdir, onlardır...
hor görülen dışlanan eğitim hakkı elinden alınan ve bazı orospu çocuklarına dert olmuş kadındır.

Atatürk'ün fikir ve düşünce yapısından uzak milletinin manevi ve milli duygularına düşman atatürkçülük maskesi altında soysuzluk hayasızlıkla tohumlanmış itler onlar atatürkü sevmiyor yobaz onlar demesin. bu ülkede ata'ya belirli bir zümrenin düşman olmasının sebebi Kemalizmin ucubeliğinden kaynaklanan düşmanlıktır. bu düşmanlık kemalizim ve ya Atatürkçülük maskesi altında sovyet rusyanın inanan insanalra yaptığı zulümleri türkiye'de kendi milletine uygulayıp payidar kılmak isteyen zihni dar vicdanı prangalı yobazların eseridir.
kendi iradesiyle, bile isteye kapandığı, özgürlüğüne ve değerlerine sahip çıktığı için aşağılanan ve üç beş orospu çocuğuna dert olan yiğit kadındır.
bazı yazarların dusundugu gibi koltuk altı kıllar sanılanın aksine her yeri kapalı türbanı hatunlarda pekala olabilir. burada mantık kuruyoruz... digerlerinde olmadığını göruyoruz.

demek ki normal kadınnlarda koltuk altı kılları yokmus.
ama turbanlılarda oldugunu ya da olmadıgını gormuyoruz.

o halde..

koltuk altı kılı varsa turbanlılarda vardır soylemi yapılabilinir...

şaka bir yana kim nasıl isterse giyinsin tabii... ama sokaktaki kadınların giyimine karısacak bir cahil olursa karısının butun carsafını g.tune sokmasını tercih ederim... sonra da eklerim

anan kapalı diye sucunun tıpcunun eve sadee bunun icin mi geldiğini dusunuyorsun der

lütfen aldatma oranlarının cahil kadınlarda daha yuksek olduguna bir bakıver der bitiririm...
islamiyete laf atan ve türbanlı hanımlara laf atan eyy müslüman halk, senin laikliğin yüzünden benim bacılarım dininimi yaşamasın. Başı açıkla başı kapalı hanımların birbirinden hiç bir farkı yoktur, başı kapalı olunca aptal mı oluyor, önce gidin bir sıkı sıkı dininizi öğrenin, kimliğinizde sadece islam dini yazması bazen yetmiyor. ileride allah nasip ederse kapalı hanımla evleneceğim, efendimiz böyle buyurmuş.
sadece erkeği ile vardır.
atatürk ilke ve inkılaplarını sikine takmayan haklı kadındır. türbansız erkek olarak şahsen ben de siklemiyorum çok o ilke ve inkılapları.
atatürk ilke ve inkilapları hakkında konuşurken "siklemeyen, sikine takmayan" gibilerinden akıllara zarar ifadeler kullanan embesillere dert olan kadındır. bir kadın nasıl oluyor da sadece türban taktığı için cumhuriyete karşı isyankar bir tavır içine giriyor anlatın bana da ben de bileyim. türbanını çıkarıp başı açık dolaşşa nerden bileceksiniz atatürk aşığı bir cumhuriyet sevdalısı olduğunu.

evet kadındır, türbanlı bir kadındır. kadının türbanıyla uğraşmayı bırakıp, kadının siyasette yeterince temsil edilmediği gerçeğine değinin.

sizin o şekilcilikten öteye gidemeyen siyaset bilginize...
çoğu aile gelenekleri nedeni ile bu türban denilen kadın aksesuarını kullanır.
Bakmayın öyle durduklarına muhabbetleri çok fena. Ayıktınız mı.
Atatürk ilke ve inklaplarına baş kaldıran asi ve isyankar insandır.
Takanada takayana saygılı olması gerekendir kanimca.