bugün

üstü şişhane altı kerhane durumudur.
geçen gün yolum düşmüş sultanbeyli civarlarına doğru uzanmışım. yolda bindiğim otobüste şuh ve alımlı bir bayan oturmakta arka koltukta. ineklik etme taksi tut a bindikten sonra akbili bastım içeriye doğru yürürken göz göze geldik bir an. içinden sanki yi beni kaslı erkekim laik topaçım şeklinde bir düşünce geçen o hatun kişisi başındaki türbanı şöyle bir düzelttikten sonra bacak bacak üstüne atarak arkayı fora etmişti.
bunu görmemle birlikte gözleri dönen olan bu laik topaç gibi adonis kaslı erkeğin hemen hatunun yanına çöreklenmesi de bir olmuştur.
(bkz: altı beğendik üstü kocatepe)
gözükmemesine dikkat edilmişse sorun olmayacak durumdur.
kerhane ile tanganın ne alakası vardır. her tanga giyen kerhanelik hatun ise ortalıkta abaza problemi olmazdı. bayanlar tarafından tanga tercih edilen bir modeldir. azdıkları için tanga giymiyorlar. isteyen istediğini giyer saçma sapan şeylere takılmakta üstüne olmayan bir milletiz biz.
(bkz: içi seni dışı beni yakar)
çirkin düşüncelere örtünmeyi alet eden insanların takındığı davranış.
-kapalı kadın tanga giyemez diye bir kural yoktur ancak sen türbanı takıyorsan saygılı olacaksın bir yerini örterken bir yerini açmanın anlamı nedir ? dinimiz örtünmeyi bir nevi dikkat çekmemek için tercih edilmelidir diyor.annemiz anneannemiz yazmasını başından çıkarmazdı ama şimdikiler gerçek anlamı dışında herşey için kullanıyor.çok ayıp gerçekten. kime neyi gösteriyorsun sen ya.
türban takmayıp tanga giymek kadar bir seçimdir. tanga sonuçta. türban takan da günaha girebilir günah onun kime ne başı açık olunca karışamıyoruz ya.
başını örtüp kıçını açıkta bırakmaktır.
allahım; yobazlığın dindarlara has olduğunu zannederdim, bu başlığı ve entryi okuyunca, zihnim aydınlandı, imanım ziyadeleşti, şükürler olsun sana.
altı paris üstü mekke tabirinin ortaya çıkma sebebidir. biraz provokasyon kokar.
zevke göre değişir *
görsel
geçen yaz bir cuma günü. hatta kandil günüydü eminim(ramazan içerisinde bir gün). eskişehire gideceğim ve hızlı tren biletim falan her şey tamam gar a gittim. Trene binerken bavulların kontrolden geçirildiği yere yaklaştım önümde bir aile ama hepsi kadınlardan oluşuyor sırasıyla valizleri verdiler. bende verdim geçiyorken önümdeki başörtülü oldukça kapalı kadın bir eğildi kurdeleli tangasını gördüm. sağlam mal vardı herhalde eskişehirde işe çıkacaktı diye düşündüm ve yoluma devam ettim.
ellet ama gösterme mantığına meğilli olması muhtemel kızın yapabileceği şey. ama akla direk ayşe arman gelmiştir. acaba türban takıp sokakta dolaşırken içine tanga mı giymiştir? bilemeyiz.
görenlerin çok şanslı olduğunu düşündüğüm durumdur. seçilmiş kişilerdir onlar. lakin kimse kimsenin iç çamaşırına göre karakter yorumu yapamaz mantıksızlıktır, çünkü kazara görünmüş olabilir ve sonuçta adı üstünde iç çamaşırı yani içten giyilen birşey kimsenin görmeyeceğini düşünerek giymiştir veya giyenlere özenmiş giymiştir sebebi bilinmez. ama kişilik tahlili yapmak saçmadır iyi yada kötü insan, namuslu yada namussuz insan donundan belli olmaz.
(bkz: sürpriz yumurta)
kimseyi ırgalamaz. yargılayanlara da KOYUN BACak durumları hatırlatılır.
içsel bir tercihtir. bizi alakadar etmez bu durum. etmemeli değil mi?
evet.
aranmaktır...
türban takıp altına sutyen giymekle aynı şeydir.
ne kadar salak lan benim hemcinslerim . sanane oolum ? sanane lan ! türban takan hatun kadın değil mi onun da kadınlığı var belki onun da ihtirasları var . Ahlak dışı birşeyler yaşıyosa da tüm o yaşadıkları onun bileceği iş senin değil dimi kardeşim .

(bkz: mal desen mal değil troll desen troll değil)
esaret altında yaşayan kızın seksapel asiliğinin dışa vurumu.
tanga görünüyorsa,üstü türban altı otobana benzer.
başı açık altına hiçbir şey giymeyen kızlara kıyasla normal bir giyiniş tercihidir.
Hadi türban taktın, kıçın niye açıkta? Hadi kıçını açtın, türban niye taktın ? Hadi kaputu açtın, aküyü niye çaldın, hadi aküyü çaldın, kaputu niye açtın ?

(bkz: Vizontele)
şekilseldir, şekil abi plakçılık'ın gururla sunduğu bir eylemdir.