bugün

bir isyandır.

sözlükte onbirinci nesillere ve ezilen tüm nesillere yapılan kötü muameleye, emeğinin sömürülmesine, sizi burda istemezük tavırlara karşı bir dur demenin vakti geldi. bu; emperyalist güçlerin ellerinde adeta bir kukla haline gelmiş küçük burjuva diğer nesiller tarafından yapılan her türlü aşağılanmaya karşı uludağ sözlüğün birinci enternasyonel çağrısıdr.

asla gözden kaçırılmaması gerekir ki; sözlükte canhıraş çalışan, sanat ve bilgi içerikli entry giren onbirinci nesiller ezici ve üzücü çoğunluğa sahiptir.

kaybedecek zincirlerimizden başka neyimiz var!

bütün onbirinci nesiller ve sözlüğün tüm ezilen yazarları kardeştir!

yaşasın devrim!!

yaşasın tam bağımsız uludağ sözlük!!!
Paralel yapılanma mı planlıyorsunuz lan?

Not: bu entryi inceleyen yiğit bulut kafalı yetkili abiler, valla öyle demek istemedim.
Bi sorun mu var devrem? Söyle alalım akıllarını.

Sözlükte devrecilik yapmak.
gerek olmayan eylemdir. eski nesiller bize hep mırın kırın ediyor ama kendi yazdıkları ortada. sayıları da ortada.. aramızdan 100 kişi seçip gönderelim 11.nesilden önceki tüm nesilleri yok ederiz zaten..

10 tane 11.nesil = 10000 eski nesil.

(bkz: 1000 galatasaraylı 10000 fenerliyi yok eder) *

bu nesil mevzusunun bu sözlükteki kadar başka sözlüklerde abartıldığını görmemiştim lan. 11.nesil çoluk çocuktur parka götürelim falan diyorlar mesajlaşıyoruz adam benden 10-15 yaş küçük çıkıyor *
Çay içeceksek birleşelim.
birleşip on birinci nesil sözlük diye bi sözlük açabilirler bence. süper fikir.
Hepimiz uşağa mı?
(bkz: voltran)

Kimin neresi olacağı konusunda anlaşma sağlanmadan yapılmaması gereken birleşimdir*

Biz böyle ayrı ayrı daha iyiyiz be canım.
Oytun'un tek bir fiskesi ile dagilacak nesil birlesimi. Evet.
voltranı oluşturuyoruz galiba. hayırdır? onbirinci nesillerin biraraya gelmesi olayıdır.
(bkz: dünyanın bütün çiçeklerini diyorum)
Darbe mi yapcaz napcaz aq
Bildirim falan hazirlayayim mi hitabetim iyidir benim.
görsel
"onbirinci" kelimesini ayıramadı kesin yardım istiyor. he söyle...
Toplanın ders çalışın lan bebeler. Sözlükte sürteceğinize bir halta yarayın. Zaten yazamıyorsunuz bari toplaşıp okuyun.
siz her türlü nesilciliği ayaklar altına aldınız.
referandum yaparsanız sizden tarafız bizede bir güzellik yaparsınız o zaman ama.
Ayy götümmm kendisini görende başka nesilden olması onu biryerlere çıkartıyo hadinizi bilin (11.nesil)`liler.
eski nesillerin emekliye ayrılmalarını istemeliyiz.
tam gecenin şarkısı entry si girecekken, yine ırkçı bir on birinci nesil başlığı görünce marşsız devrim olmaz diye düşündüm.

https://youtu.be/qJV4bOXs...G8EIKkeLRTPH97sAU60gnwsvm
sonra grup mu yapalım demek istediğim çağrı.
isyanımızın ve haklı mücadelemizin devamı olan 2. enternasyonel çağrısıdır.

birinci enternasyonel birliğimizin dağılması hiçbir şekilde davamızdan ve yolumuzdan vazgeçiremez bizleri. on birinci nesillere yapılan her türlü kötü muamele, aşağılama ve emeğinin sömürüsüne bir dur demenin vakti geldi. bu sözlük yazarlığının yüz karası nesildaşlık artık son bulmalı!! her türlü nesil, yazarlara ve emeğine karşı vurulmuş birer kettir. sözlüğün tüm yükünü büyük bir onurla omuzlarında taşıyan, gece gündüz yılmadan sanat bilim ve haber nitelikli entry, girmekten yorulmayan ve dahası gocunmayan sözlüğün tüm on birinci nesilleri birleşiniz!!!

bütün on birinci nesiller ve sözlüğün tüm ezilen yazarları kardeştir!

yaşasın devrim!!

yaşasın tam bağımsız uludağ sözlük!!!

https://youtu.be/qJV4bOXsbqM

edit: başlıktaki on birinci ayrı.
karşıyım seni gidiii anarşik...
bir çeşit ayaklanma.
ne yapacaksınız? kandilli kız Anadolu Lisesine mi yürüyeceksiniz.
on birinci nesil haddinizi aşmayın. ağaya kaldırılan baş kesilir. akıllı olun. evet.
görsel