bugün

türk erkeğinin seks anlayışıdır efendim.

musluğun tazyikli çalışmaya başladığı zamanlarda filizlenen ve sonrasında kurtulamadıkları bağımlılık.

ilk zamanlar normal deyip geçer erişkinler. fakat sonrasında o toy, o hırçın, o hoyrat gencimiz yetişkinliğe girdikçe kurtulamaz hayal aleminde yaşamaktan.

kadınla ilk deneyimini yaşadıktan sonraki yorumları;

- kanka xxx var ya, olm nası bişi anlatamam. bi başladık sevişmeye zaman nasıl geçti anlamadım. (not; başlangıç saati 19:00, bitiş 19:02 foreplay dahil)

deneyimler biraz daha artar. artar demişken 3-4 ayda 1 falan. yorumlara devam;

- hacım, geçen bi manita düşürdüm. başladık muhabbete falan. iki üç görüştük. sonra bi yapıştı kafede dudaklarıma (kafe diyorum bak dikkat edin). neyse ordan bize geçtik, annemler evde yoktu (bak burası olmazsa olmaz, yaş 22-23 falan) muhabbete bi başladık, ufff. 4 gittim. (2si eylem öncesi, rötardasyon için. başlangıç 19:00, bitiş 19:30 foreplay dahil)

tabi biraz daha palazlanır gencimiz. işi öğrenir. götü kalkar bu sefer. (bkz: seks işçisi) olanlarla sıkı fıkı görüşür, kardiyo yapar (yorulmaz yani). düzenli manitası olur;

- aşkım benden önce kaç kişiyle beraber oldun.
- ya hayatım karıştırma oraları lütfen.
- peki para karşılığı öyle bişe yaptın mı, lütfen bunu doğru söle?
- ya kızım ne işim olur parayla sevişmeye.

falan uzar gider bu muhabbetler. ama sorsan türk kızı sevişmeyi bilmez; sevişse takılmalık kızdan öte, kaşardan başka bi sıfat layık görülmez. üstüne gelip bir de burda yorumlar yapılır.

erken de bitirdim, aksiyon öncesi aksiyon da aldım. fakat kimseyi - kimse derken önyargı bağımlıları hariç- yargılamadım.

şimdi vurun.
güncel Önemli Başlıklar