bugün

Güzel okunacak şeyler yazmak.
şaçmalamak ve komik olmaktır.
rahat olun, kendiniz olun. tweet çalmayın. twitter kullanan insanlar zeki olur genellikle. anlarlar yani öyle olup olmadığınızı.
ahım şahım bir şey değildir. örnekleri boldur malum.

(bkz: hilal cebeci)
(bkz: esra ceyda)
(bkz: cicişler)
twitter kullanan insanlar zekiymiş ahah.. ben bunu duyduktan sonra direk kapatırdım twitter hesabımı.
günde 400-500 arası kişiyi takip ederseniz artar. geri dönmeyenleri manageflitter'dan unfollowlarsınız. takipçi sitelerini de kullanırsınız. haa ben feno olucam, herkes beni takip etsin; ben etmiyeyim diyorsanız, rt hesabı açıp dediğim işlemle hesabı büyütürsünüz, sonra sizin bu rt hesabınız gibi hesaplarla işbirliği yapıp birbirinizi retweetlersiniz, zamanla büyürsünüz. twitter'da gördüğünüz bütün ünlü olmayan fenomenler
bu yolla popüler oldu, yoksa kim nasıl okuyacak o tweetleri de takip edecek? kimisi de takipçi satın almakta.
takipçi artırma siteleri/programları kulanmak. ama bunu kullandığınız çok belli oluyor. sizin adınıza paylaşılan şeyleri görünce anlayabilirsiniz bu durumu. kızın/erkeğin hiçbir çekici tarafı yokken nasıl olur da 22500 takipçisi olabilir ki? orada benim göremediğim bilimsel bir deneyi mi açıklıyor ya da cem yılmaz kadar komik şeyler mi paylaşıyorsun?
organik olanlarına ihtiyaç duyduğum arttırma yollarıdır.

not: kişisel hesabım için istemiyorum elbette.
merak ettiğim yöntemlerdir.

https://twitter.com/FC_Basel_tr

dört yıldır fc basel kulübünün türkçe twitter hesabını yönetiyorum, resmi hesaplar tarafından da takip ediliyorum ki bu durum yaptığım paylaşımların daha bir düzene girmesine vesile oldu bence. ama daha 1000'leri bile göremedik.

"trollük yap" dışında tavsiyesi olan varsa mesaj kutuma davet ediyorum.