bugün

(bkz: kullan at din sahibi olmak)
iranda olsa kıcına comak sokup taşlanacak hatundur. umarım bi gün yolu o tarafa düşer.
(bkz: superfresh islam)
lazım olunca çıkar kullan.
(bkz: dini imanı para olmak)
(bkz: dini imanı bi bok olmamak)
Tuğçe- d) islamı seçiyorum
kenan- emin misin tuğçe ?
Tuğçe- Eminim
Kenan- Son kararın mı?
Tuğçe- hayır değiştiriyorum a) putperestlik olsun bide onu deneyelim.
Kenan- al çekini s.ktir git lan sen lemi uğraşacam.
(#4647088)
tükürdüğünü yalamakla eş değer durumdur.
(bkz: biri bu hatunu durdurmalı) olayıdır. bir dahaki sefere karşısına cıkan zengin, yakışıklı ve ünlü herif budist'se budist olacağının gayet açık bir göstergesidir.
google conversions'tan araştırıp değiştirmiştir.
çokta önemli olmayan durumdur. bir erkek için dinini satmış kişilikten her birşey beklenir. ne oldu? yine dine geri döndü.
tuğçe ya da maria her ne boksa, vakti zamanında hristiyan olmasını, mini etekle çıktıgı bir televizyon programında şu tarz cümlelerle açıklamıştı;

"eşim antonyo ya çok aşığım(adı her neyse gavurun). ve her şeyin resmi olmasını istediğim kadar dini olmasını da arzuluyorum. antonyo müslüman olabilirdi fakat islamda, imam nikahının resmiyeti bulunmadığından, yani imam nikahı yaptırmış iki çiftin resmiyette evli gözükmemesinden dolayı, hristiyan oldum. bu yüzden klise nikahı yaptık. böylece hem dini açıdan hemde resmiyette evli olduk."

10 yaşına geri dönüp olaya baktığımda haklı buluyorum tuğçeyi. ama ateistliği falanda bi tatsaydın kızım, aklın kalmamış olurdu.
eski dinini getir, müslümanlığı götür.hem namaz kılmaya 2 ay sonra başla, hem de 100 rekat kazan.
yeni birini bulunca nasılsa yeniden değiştiricek dinini. o yüzden uğraşmaya değmicek bir konudur.
hristiyanlar kazandı, artık müslümanlar düsünsün durumu.
kimle yatarsa tekrar onun dinine döneceği rivayet edilmektedir...
(bkz: yenilenebilir din)
yakında budist olup öküze tapması da muhtemeldir. zaten çoktan da öküzlere tapmaya başladığından çok da yadırganmazdır.
(bkz: allah kabul etsin)
tuğçe kazaz'ın müslüman olup olmaması pek anlam ifade etmemektedir zira nasıl olsa başka dinden birini bulunca yine değiştirecektir dinini.

(bkz: gömlek değiştirmek)
(bkz: din değiştirmek)
çok şükür durumu. islam dini için yazdığı kitaplarla yaptığı sohbetlerle ve örnek kişiliği ile büyük bir değer olan sayın kazaz'ın yeniden müslüman olması hepimizi mutlu mesut etmiştir ayrıca hristiyan camiası adına da büyük kayıptır.
tamamıyla bi tarafımdan aşağı kasımpaşa şeklinde karşıladığım, hatta bu entry yi girmeme bile pişman eden şey.
acaba yunan olan eşinden ayrılıp bir arap veya türk ile mi evlendi sorusunu akla getirebilecek hede.
tuğçe'nin islamın gerçeklerinden habersiz cahilliğinden ileri gelen davranışıdır. Murtedlerin katlinin vacip olduğunu bilse heralde tekrar dönmezdi bu dine.
hristiyanlığı da müslümanlığı da göstermelik olduğundan, üzerinde durulmaması gereken olaydır. söylenecek tek şey tuğçe kazaz'ın saygısızlık ve terbiyesizlik ettiğidir, gerisini zaten herkes biliyor, nesini konuşabilirsin?
tekrar etmesi bir yana; benimle de ilişkiye girince ne olacak bakalım. bekliyoruz. ki sıra bize gelsin. hımppfss.

ilişkiye falan meraklı değilim, yanlış anlaşılmasın. sırf merak ettiğimden. hem zaten sevgilim var olim. hıh.