bugün

işe gitmeden önce yaptığım eylem. Kafam düşerken çok ayılmışlığım vardır. 6.30 çok erkendi lan.
Komagene Çiğ köfte sayesinde mümkün olan şey. Her defasında bir daha yiyeni siksinler diyorum ama dayanamıyorum arkadaş.
değişik bir fantezi.
uyanınca böbrekler yoklanır.
iki sigara içtikten sonra pisuvar başında hipnoz olan arkadaşım var.
10 dakika sonra yanına gidip ne yaptığını sorduğumuzda halâ işediğini sanıyordu.

-ahahah nabıyon olum burda?
+işiyom moruk.
-zuhahaha.
çok alkollü iken yapılan eylemdir. önce klozet kapağı açılır kusulur. sonra klozet kapağı kapatılır ve uyunur.
Malca bir iş. Bunu yapanların kafasında bir kırıklık vardır.
kabus görülmesine sebebiyet verir. götünüz açık uyumayınız.
(bkz: çüş)
gece uyku halinde iken çişi gelinerek tuvalete giden kimsenin orada sızmasıyla gerçekleştirilen eyleme verilen addır.
(bkz: ben)
Kabızlığın belirtisidir..

+Osman çık a.q kaç saat oldu lan!
-....
+Osman Sana diyorum olum.
-Abi tamam Geliyorum.
+Hadi lan ne yapıyon o kadar saat.
-Abi sorma Kabız olmuşum.
uyunan bir bar tuvaletiyse, bara gidilen arkadaşların sizi bulamayıp delirmelerine yol açabilecek eylemdir.*
koku sebebiyle kabusa sebebiyettir.
(bkz: klozet kapağını üstüne örtmek)
çok çok sarhoşken alkolün etkisiyle yanan bedenini serinletmek amacıyla tuvaletin fayansları üzerine serilmek suretiyle kuzeninizin yapabileceği eylemdir.
imkansız gibi gözüken lakin alaturka tuvalette bile görünen durumdur. öğrenci evi yine dolup taşar, tuvaletin ışıgı yarım saattir açıktır. arkadas(kız) girecektir önce kapıyı çalar ses gelmeyince kapıyı şöyle bir aralar,telefonunun çaldığını duyunca ışıgı ve kapıyı kapatıp geri döner. muhabbet koyudur aradan bir uzun bir zaman gecer. tuvaletin kapısı açılır, çıkan kişinin(erkek) gözleri kamaşır ışıktan 'ne diye kapatıyonuz lan' der. butun gece alay konusu olmuştur. her ne kadar başlarda uyudugunu inkar etse de fazla üstüne gelinmesiyle 'içim geçmiş olabilir' der. * *
bahsi geçen uyku sırasında, rüyada sevgilinin göğüsleri rüyayı gören bireyin avuçları içinde ise; en son leğende banyo yaptıran anneye 15 yıl sonra sürpriz bir yakalanma ile vuku bulacak hadisedir.
açıklaması olmayan olay. kesinlikle bir kıvırma durumu söz konusu olamaz bu durumda.

17-18 yaşındayım. pederin bir arkadaşının yanında ayakçılık yapıyorum. o kadar koşuşturmaca felan yoruldum tabi doğal olarak. lan neyse benim ayıptır söylemesi büyük hacetim geldi. neyse çıktım lavoboya. oturdum başladım işimi görmeye. o arada artık aklımdan neler geçiyosa. aldım kafamı iki elim arasına biraz da eğdim başımı. ulan tık tık sesiyle bir uyandım. elemanlardan biri ismimi sayıklıyor. çıkıyorum abi dedim. bir panik anasını satayım ne yapacam, rezil oldum. neyse temizlik işlemlerini bitirdim. bi çıktım dışarı.

eleman: uyudun mu lan!
ben: yok be ne uyuması tuvalette uyunur mu amk.
eleman: o yüzündeki izler ne. harita gibi olmuş.
ben: tamam biraz dalmış olabilirm.
eleman: kopar tabi..

yok anlamadığım o kokununn içinde nasıl becerebildim uyumayı. hala düşündükçe utanıyorum. lütfen beni yalnız bırakın, yalnız kalmak istiyorum...
Lise yillarinda sinifin hiperaktivite bakimindan onde gelenlerinden bir arkadasim derse gec kalmisti. hoca sebebini sorunca verdigi yanit ise inanilmazdi: kendisi sabah uyanir uyanmaz tuvalete girmis, fakat; kulozette uyuyakalmisti. hocaya bu kadar detayli anlatmasa da daha sonra bize anlatinca gulmekten yerlere yatisimi hic unutamam. ustelik gelip annesi kaldirmis bir de; kalk oglum okula gec kaldin diye.
az alınmış uykunun ardından klozete oturulur, hala uyanamamıs bunye her an uyumaya yer aramaktadır, diresekler dize koyulur, kafa iki elin arasına alınır, gozler kapanır, 5-10 dakikalık uyuma uyumaması arası bir eylem gerceklestirilir. bu eylemin adı tuvalette uyumaktır