bugün

Medeniyetten nasibini almamış mahlukatlardır.
Omuzundan bastırılarak üzerine oturtulmalıdır.
görsel
Yurttaykene karşılaştğım andır.Namıssızdır ittir yedirmek lazımdır bari su dök bi kova pezevenk...
astigmat olma ihtimali vardır.
Başlığı açan yazardır.
görsel
tuvaletin kenarına işeyen kişilerle 1. dereceden akrabalıkları bulunur. bu kadar alıyor kafaları demek ki.
ağzına sıçılası kişilerdir.
görsel
Amerikanın binlerce km uzaktan ırak' daki hedefleri vurduğu düşünüldüğünde 15 cm hedefi tutturamamak nasıl açıklanır bilemiyorum.
orospu çocuğusunuz net.
insansınız geç kaldınız zor yetiştiniz girer girmez üstünüzü çıkarır çıkarmaz kaçtı eyvallah. olabilir insansınız. eyvallah.
ama sen onu temizlemiyorsan kendi bokunu temizleyemeyecek kadar sorumsuz bir karaktersizsen sen. senden adam olmaz.
zamanında dershane gittim etrafına sıçmayı bırak sıçıp su dökmeye üşenen orospu dölleri var.
okula gidiyorum anasını soyunu sopunu siktiğimin dölü tuvalete sıçıyor ne sifon çekiyor ne de düzgün sıçabiliyor. adam etrafa sıçmış. amına kodumun duvarına bokunu nasıl denk getirdin sen anlamıyorum.
hayır böyleleri yüzünden temizlikçiye dalacam bir gün.
herkesden şüpheleniyor bir gün tuvaletten çıktım. muhabbet açtı birileri sıçıyor çekmiyor falan dedi. sinirlendim baya çünkü ayar oluyorum dedim orospu çocukları cidden ayar oluyorum falan. ben bu kadar sinirlenince ters tepki olarak beni onlardan mı sandı bilmiyorum ama. bir baktım ben tuvalete girince bi bakıyorum saniyeler içinde kapıyı açıyor bakıyor. gözetliyor ben tuvaletten çıkınca giriyor içeri. 3-4 kez oldu bu.
4. defa girdi içeri dedim ne oldu abi? bir şey mi var? siktir olup gitti.
sonra tuvaletten çıktım tı tı tı tı. diyerek gittim yanından. amına kodumun oğulları sizi. boklu sorumsuz orospu çocukları. sizlerden biri sanılmak bile beni yerin dibine sokuyor. en nefret ettiğim insan tipleriyle aynı durumdan sanılmam bile benim için çok acı. amınıza koduklarım. lan duvara sıçmış duvara amına kodumun çocuğu. ne yaptın sen ayakta mı sıçtın ibine
görsel
kalınbarsakları açılı olarak dışarı açılanlardır zahir.