bugün

Umuma açık tuvalette okuduğum ve güldüğüm sözlerdir, bir tanesini paylaşayım; erkek tuvaletinde bu numarayı funda arar mı bilinmez bari kötü kılsız olan arasa.
genellikle bakımsız cami tuvaletlerinde, özellikle şehirler arası dinlenme tesislerinin tuvalet duvarlarında veya tuvalet kapısı arkasında görülen çok yaratıcı yazılardır.
cidden yaratıcı. bak taze daha çarşamba günü bursa'dan geldim. istanbul'a girmeden önce son dinlenme tesisi var. baya büyük bir mekan. dönüş trafiğinden bunalan istanbul'lular mekanı piknik alanına çevirmişlerdi tabiri caiz ise. hasılı orada tuvalete girdim. kapalı mekana girdiğiniz zaman sağ cihet en sonda tuvaletler bölümü var. girdim tuvalete. şöyle yazıyordu:
"sıçma, sıçratma, sıçtırtma"
böyle bir slogan edasıyla yazılmış. gülmedim. dedim helal olsun. adam ciddi bir uyarı çekmiş. neyse hacetimi giderdikten sonra lavaboda ellerimi yıkarken gözüm elinde paspas ciddi sıkıntılı bir dayıya ilişti. hani içimden söylemek gelmedi değil "dayı bu yazı sen yazdın dimi allahi için söyle" diye. bildiğin faber castell permanent medium siyah kalem ile yazılmış. biliyorsunuz alkol uygulaması hariç yazıldığı yerden kolay kolay çıkmaz bu kalemler. ulan dedim dayı allah seni ne yapmasın.
o değilde birde bunların burun pisliğini süren vatandaş versiyonları vardır. yav arkadaş adam hiç üşenmiyor işerken, sıçarken boş vakittir değerlendirelim deyip burnunu bir güzel karıştırıp(parmağını beynine sokmak için uğraşıyor) kapıya veya duvara sürüyor. e be pislik insan orası zaten çok afedersiniz bok çukuru, her yer mikrop, parazit, leş. yani ben tuvalet kapısının kolundan tutmuyorum açmak için, sen o pislik yere kendi pisliğini sürüyorsun. nasıl iğrenç, pislik bir insansın.
şimdi olsa "ne boktan bi gün lan!" yazardım..
hatta #siirtuvalette diye eklerdim..
biri şuna ayar versin. * evet.
beyler montla sıçın.

koü +18 tuvaletinde yazıyor. *
"klozet varken yer sence de çok saçma değil mi?"
ulan sizin ayar vereceğiniz yok. evet.
(bkz: yaran wc kapı arkası yazıları)
osurmadan sıçana renkli televizyon.
Bizim okul tuvaletinden bir örnek:Montla sıç.
Bel fıtığı doktorlarının numaraları mevcuttur .
sıÇtıkÇa sıÇ,tm?
Orospu Seyhan.
05** ** *** *** ** orospu ara sik.
vapurlarda oluyor hep.*
Parlak temiz pasif. Yaş 26. Ara hemen buluşalım : 05xx xxx xx xx
"Yazı yazma helaya başın girer belaya, götürürler merkeze s*ktirirler herkese"
(bkz: çok ciddiyim yaziyodu)
istanbul Karabük arası yolculukta mola yerindeki tuvaletin arka Kapısında Görülen yazıdır." Hırsız Tayyip"
Derde derman sarıgül.
Derde derman sarıgül.
ara beni 05... ...

*adam arayacak olsa umuma açık tuvaletlerde neden sürünsün sürtük
görsel
"megadeth sevmeyen vatan hainidir"

mekan: always rock bar. ankara, sakarya caddesi.

megadeth ile ilgili güçlü bir kanıya sahip olmadığım için onlarca kez vatana ihanetten yargılanmaktan kurtuldum.*
Yazı yazma helaya,
Başın girer belaya,
Götürürler merkeze,
……ler herkese.

Bana yazma diyorsun,
Sen neden yazıyorsun?
Merkezde olanları,
Nereden biliyorsun?

Şeklinde iki satır yazıya daha önce denk geldim.

Saygılar sunuyorum azizim…
bir açık hava konseri sırasında seyyar tuvalete yazılmış yazı: "sabri gibi ortalama amk" demiş.
herhalde klozeti tutturamayanlar için denmiş olmalı.

https://www.youtube.com/watch?v=b1mOVcXV_wM
güncel Önemli Başlıklar