bugün 940 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

turunçgiller

 1. 3 3
  ismi anıldıgında akla gelen ilk meyveler:portakal, mandalina, limon ve greyfuttur. fakat bilinenin aksine bu meyveler agacın dalında direk oldukları gibi yetismezler, özleri turunc denen meyvedir, turunca ne asılarsanız onu verir size, portakal asılarsanız turunc portakal olur, limon asılarsanız limon. isimlerinin turuncgiller olmasının kaynagıda burdan gelmektedir. ayrıca adana yöresinde kebapla beraber kesinlikle servis edilen kebap sofralarının olmazsa olmazıdır.
  #198166
 2. 1 1
  özellikle soğuk kış günlerinde vücudumuz c vitaminine daha fazla ihtiyaç duyar.Bu nedenle kış mevsiminde daha fazla tüketilir.
  #2505658
 3. 3 3
  turkiye'de daha çok akdeniz bölgesi/adana bölümü'nde yetiştirilir.
  #3613845