bugün

turkuaz.. türkiyeden çıkan taş demektir.. rengi doğal olarak mavidir.. zamanla sadece renk ifade eden bir kelime olmuştur..
sözlüğe inatla sözlük muamelesi yapan bir avuç insandan biri.. şutlanabilir bile bu yüzden demekten kendimi alamamaktayım..
küfür yerine bilgi yazan marjinal insanlardan biri...

(daha öncede yazdım bunu ama silinmiş nedense!!! gerçekten anlamadım... neyse...)
eskiden otoyollarda sıkça rastlanan,artık eser kalmamış benzin istasyonları..
bir hikayenin muhtemel kahramanı...
anlamıyorum seni..

kendimi hiç anlamıyorum..

neye tutunmak istesem reddediyor beni..

göçmen kuşlar gibiyim... nerede mevsim kış ben orada

fazla kalemin varsa kır benim için de..

ateşten bir döngü... hem de kısır olanından...

yakındır zehirin kana karışması..
it won't rain all the time
the sky won't fall forever
and though the night seems long
your tears won't fall forever
sakin günü yoktur. bir öğle vakti kuaföre gitmiş çantasında taşıdığı biber gazını yanlışlıkla klimanın önünde sıktırmış ve dükkanda ne kadar makyajı yapılan gelin falan varsa vampir misali sokaklara taşmıştır sayesinde. seni sevmiyorum değil
kalitesi yazılarından belli olan yazardır, isteğimiz; gördüğü yerlerin güzelliklerini anlatmasıdır. takip edilesidir. selam olsundur.*

edit: bi de kimse yazmamış yaw, birinci nesil yazardır kendisi.
az ama öz yazarak, adeta nokta atışı yapan;
yazılarını sabırsızlıkla beklediğimiz, kendisini hemşerim olarak da (her ne kadar orda doğmuş olmasada) addetmekten gurur duyacağım; kültürü, bilgisi, birikimi ve entellektüalitesi çok fazla olduğu her halinden belli olan birinci nesil yazardır... *
en içten dileklerimle; "yolun açık olsun" dediğim ve her zaman da kendisini kalbimin doğusunda (li rojhilate dile min) saklayacağım yazardır...
tur. türk mavisi.
artık kendi masalında,
kendi masalının kahramanı...
renkli rüyalar oteli nde ruhunu bıraktı.
taşınma telaşında şu günlerde...
beni ufak hatamdan döndüren yazar kişi.
saolsun varolsun.