bugün

türbanlı olduğu için hiçbir günahı olmayan kızdır. hala anne rahmindeki kadar tertemiz. *
(bkz: mezarlikta sevisen insanlar)
türbanı hınzır aşk oyunlarına alet etmiş dişi.
oha kızdır ya da bayan.
türban onun, vücut onun, sevgili onun, vicdan onun, peki sanan giren çıkan ne diye cevaplanacak örneklem.
türban türban diye nice tartışmalara sebep şeyin bir parça bez olduğunu, başına onu takmanın eline kuran'ı almanın dinle pek de alakası olmadığını gösterendir.
muhtemelen ailesinin baskısıyla turban takan kızdır.
(bkz: zorla güzellik olmaz)
mezarlıkta sevişmesinin hiçbir mahsuru olmayan kızdır. türban olayına gelince türbanlı sevişmeyecek ya kız çıkarır elbet bir ara. *
(bkz: ihlas motor)
sevisen kadına sadece sevisen kadın seklinde bakılamayacagını bir kere daha hatırlatan durum.

Fikri ile zikri aynı değilse bunu bir sıfat olarak kullanmak saçmalıktır. sonuçta mini etek giyip sevisen kadın da, türban takıp sevisen kadın da aynı gunahı işlemiştir.

fakat birbirinden ayırak bır durum vardır ki, mini etekli kız 7 gün 24 saat kötülenir, türbanlı kız sadece olayını bilen kişiler tarafından kötülenir.
ee bu da bir yerlere gönderme olsun artık..
(bkz: cenazede orgazm olan açıkbaşlı kadın)
(bkz: ben de bir melek değilim, bugün canım sevişmek ister)
(bkz: nazan öncel)
kara çarşaflı olup belgrad ormanında öpüşen kız kadar normal br eylemi yerine getirmektedir!
türbanlı olmasaydı mezarlıkta seviştiği halde kimse tarafından suçlanmayacak hatta haber bile olmayacak kızdı. kızın suçu türbanlı olması demesi, aganigi işini mezarlıkta yapmasıdır.
"o değil de ben bugün bunu gördüm" kızıdır.

(bkz: sokaklarda sevişen türbanlı kız)
esefle kınayacağım kız.sevişmesine bir şey diyemem de ölülere demi saygısı yok diyorum. (bkz: Dedesinin mezarının yanında sevişen insan)
(bkz: bir sıfat olarak türban)
mezarlıkta birini ziyaret ederken sevişesi gelen kızdır. namus aramıyoruz artık, geçtik onları. zira orda burda yiyişiyorlar.
"türbanlıda olsa insan insandır" felsefesiyle savunulacak kişidir. günümüzde her türban takan kız kendi isteğiyle örtünmemiştir. emine erdoğan bile abisinin zoruyla örtünmüştür. başbakan "ki kendi deyimiyle değiştiyse" türbanlı kızları okula aldıracağına, onları zorla türbana sokan aile büyüklerine gereken uyarıyı yapsındır. işte ancak o zaman türbanlı kızlar özgür olabilirler.
kim olursa olsun sevişmek için seçilebilecek en kötü yeri bulmuş şahıstır. ayrıca her şeyi türbanla ilişkilendirip ona buna laf sokmanında bi alemi yok. herkes kendi pisliğini temizlesin önce, sonra başkasına bok atsın.
hem türbanlı hem de mezarlıkta sevişiyor. vay be. koşun lan koşun ne buldum. bi çubuk verin oğlum dürtelim bakalım ne yapacak. anaa insanmış lan bu. konuşuyor resmen. basın gidin buradan diyor. hem aile baskısından türban taktığımı söylüyorsunuz hem de benim yapmadığım şeylerle dalga geçip üzerimden prim yapıyorsunuz diyor. hem özgürlükçü, solcu olduğunuzu söylüyorsunuz, hem de ne kadar türbanlı varsa hepsini aynı genellemeye kurban etmek için bütün gün kendinizi paralayıp ayrımcılık yapıyorsunuz diyor. hem kendi fikirlerinizle beni özgürleştireceğinizi söyleyip, hem de günde benim kişiliğimi ayaklar altına alan onlarca başlık açıyorsnuz diyor. çok pis laf sokuyor oğlum bu. gidelim burdan tırstım.

aa şuraya bakın lan türbanlı olduğu halde yere düşürdüğü parasını alan kız. çabuk bi çubuk verin bişey yapıcam.
(bkz: çorap giyip mezarlikta sevisen kiz)
(bkz: kot pantolon giyip mezarlikta sevisen kiz)
(bkz: converse giyip mezarlikta sevisen kiz)
(bkz: gömlek giyip mezarlikta sevisen kiz)
(bkz: kazak giyip mezarlikta sevisen kiz) dan bir farkı yoktur lakin hepsinin yaptığı yanlıştır.*
mezarlardan ayıp be kardeşim yapan var yapamayan var tezahüratı duyulabilecek eylem...
mezarlık seçildiğine göre bir mekansızlık problemi vardır bunu başı açık bir kadında yapabilir fakat türbanı alalade bir bandana yada ayakkabı olarak gören arkadaşlarım türban dini bir simge bir şeriat uygulamasıdır , takdir edersiniz ki bu tarz bir eylem şeriatla bağdaşmamaktadır,başı açık bir kadının yapması halinde olay vicdansızlık ve sapkınlıktır.başı kapalı birinin yapması halinde bunların yanısıra iddia edilmelidir ki başındaki türbanın yapan kişi için götbezinden farkı yoktur.
tarihte ve günümüzde sayılamayacak kadar çok islam bilgini ve saygıdeğer müslümanlar varken bunları görmezden gelerek, her insan gibi hata yapan bir inananı ya da inanır gözükeni seçip islamiyeti kötülemeye, karalamaya çalışan sümük beyinli bir yazarın açtığı başlıktır.

hoş bu başlıktaki kızın söz konusu sevişme olayı gerçek bile olsa, bu geneli etkilemez. bir ataistin eşcinsel olması, tüm ataistlerin eşcinsel olduğu anlamını taşımaz.

italyadan hareket ederek tüm dünyayı gelinlik ile gezmek isteyen kadına bir türk erkeği tecavüz ederek, öldürdü. Bu durumda kendini tecavüzcü ve katil olarak gören türk erkekleri varsa, o sadece kendilerinini sorunu.