bugün

sabah saatlerinde gerçekleşen durum. tehdit ve yaralama' ya azmettirmekten tutuklanan tuğba özay' ın ayrılmak istediği sevgilisinin 4 bin ytl' sini indiragandi yaptığı iddia ediliyor.
eeee yazın yediğin hurmalar kışın kıçını tırmalar. diye akla gelen stajyer mafyanın kodese girmesi.
sagdan soldan para cikartmaya calisan* uzun bacakli mankenin kodesi boylamasidir.

bir de su var;
(bkz: duvari delip hamile birakan mahkum)
özayın aptallığıdır. tüm ünlülerin underground işleri mevcuttur. kendisi örtbas etmeyi becerememiştir o kadar. bu sevimsiz-kaba-görgüsüz manken/kazulet karışımı yaratık bir de kodesi boylarsa ortaya tadından yenmez bir magazin hadisesi çıkacaktır.
cayin altini harlayin geliyorlar! hosgeldin hazirliklari olan olay.
takdiri ilahi dir efendim... (bkz: ilahi adalet)
''önemli olan aydınlık olmaktır' diyen, chp'den bakan olmak istediğini söyleyen, en uzun bacaklı manken sıfatlı tuğba özay'ın tutuklanması hadisesidir.
sürekli röportajlarında, önemli olan aydınlık olmaktır deyip te, karanlık dünyaların 'ağır ve harbi' ablası olmaya oynarsan sonuçlarına da aslanlar gibi katlanır bedellerini de harbi harbi ödersin durumudur.
napalımdır.
edit: yani napalmdır demek istemiştim bomba haber hesaaabı falan işte lan. *
esas haber sudur;

(bkz: cezaevinin tugba ozay a girmesi)
(bkz: tuğba cezalısın)*
magazin programı çerçevesini aşmış, gündelik hayatımızın parçası haline getirilmiş yoz yaşam formatlarının çoluk çocuğumuz için ne kadar faydalı modeller olduğunu hatırlatmıştır.

(bkz: teşekkürler necip türk basını)

(bkz: teşekkürler çağ atlamış türkiye)
etrafta elini kolunu sallayan birsürü suçlu, katil bulunurken böyle ünlü insanların üzerine fazla gidilmesi durumudur. gereksizdir adam 10 kişiyi katletmiş sonra salınmışken tuğba özay'a 2 3 ay cezaevinde kalma durumu oluşturulmuştur. olmaz böyle şey. *
iyi oldu ya biraz kafa dinleriz tepkisini verdiren hadise.
Her gördüğü mikrofona demeç veren bu güzide mankenin, polislerin kolları arasındaykende bu alışkanlığını tekrarlamak istemesiyle, polislerin sert bir şekilde kafasını bastırıp arbaya sokmasından yarım saat sonra, söz konusu araç cezaevine vardığında gerçekleşen olaydır.
eller cepte burun havada.
eller bağlı burun yerde.
manken ... mıyorlar heryerde.
bana inanmanızı istiyorum diyerek bağırıyor, son dakikada kameralardan medet ummaya çalışıyordu. ama sen bulaşıyosan organize suç örgütlerine devletin poliside gelir ne man dinler ne ken. ne ünlü dinler ne ünsüz. adamın ..na kor. gerçi bu işten elbette para bile kazabır tuğba hanım ama şimdi kadınlar koğuşunda doğranmış salatalık yada doğranmış havuç yiyordur. * allah yardımcısı olsun .
nedense cezaevine girmesi beni şaşırtmayan bugün haberlerde izlediğimde insan irisi olduğuna bi kez daha karar verdiğim(yakındanda gördüm çünkü)her işe her magazine burnunu sokan mankenimiz. yinede allah sabırlar versin ne diyelim yani başka, yaparken bize mi sordu?
(bkz: cezaevinin tugba ozay a girmesi)
"çokta sikimize" dediğimiz olay. artık bu ülkede, anne 6 aylık çocuğunun koluna uyuşturucu enjekte edebiliyir. buna sebep olan televole kültürünün önemli ögelerinden birinin cezaevine girmesine sevinirim bile.
(bkz: sinirden ne yazdığını bilememek)
elin amerika'sının paris'i olur, bizim yargımız aşağı kalır mı? haydaa soruya bak, kalmaz tabi.
yakında hastanede temizlik yapma cezası filan da verirlerse şaşma.
televole kulturunu yaratan ve devam ettiren insanlarin sonunun ne olucagini bize gosteren olay.
kendisini cezaevine götüren araca binmeyip carcar bağırmaya devam edince polislerin sus ve yalamaya devam et dermiş gibi kafasını eğdiği kimsenin cezaevine girmesi hadisesidir. (bkz: adli tatil) (bkz: dikdombalak gelen kariyer)
en iyi reklam malzemesinin üstüne balıklama atlayış biçimi.
(bkz: paris hilton)
dışarı çıkınca anılarını da anlattı mı 1 yıl gündemden düşmez.
gerçekten yazık olasıca bir durum .. kendini ne zannetmiş ki bu kız bu hale gelmiş anlamak içten bile değil .. allah yardımcısı olsun ve bir gün hapisten çıkarsa şunu düşünsün allahım ben ne yaptım da bu hale düştüm ..
ne oldum değil, ne olacağım diye düşünmeye bir kez daha sevkeden olay. hayatta her şeye imrenmemek ve her şeyin en hayırlısını istemek en güzeli. birkaç gün öncesine kadar onun yerinde olmak için can atan kızların olduğunu düşününce, hayatta hiçbir şeyin garantisi olmadığını ve her şey için bir bedel ödemek zorunda olunduğunu hatırlıyor insan. gördüğümüz renkli dünyanın, sadece bir aldatmaca olduğunu da. allah yardımcısı olsun.