bugün

sözlük için gerekli olan kampanya.lütfen bu insanların başlıklarına entry girmeyelim amaçları sadece başlıklarına entry girilmesi yok ulu önder tayyip yok atatürk put bilmem ne siyaset ile din ile bu ülkenin değer yargılarıyla bunları yapmaya çalışıyorlar bunlara prim vermeyelim bu tür başlıklara entry girmeyelim.

edit:sözlükte ne kadar çok bu işi yapan troll varmış tropik eksi yağmuru yağıyor.
aynı konuyla alakalı açılan 325562. kampanya. varım desem de olmayacak tabi. troll başlıkalrına entry girmzse ölecek hastalığı var burda. bulaşıcı.
(bkz: kafası çalışmaya başlayan başlıklar)
Türkiye'de en çok eksikliklerden biridir ki örneğin Facebook'a girilmeyecek denildi. Herkes girmez ama birkaç tane piç girer. Yani birbirimizi desteklemiyoruz.
kesinlikle yapılması itinayla uygulanması gereken kampanyaa.
Yok türbanlının şöylesi, vay efenim akepeliler böyle, kemalistler allahsız... bitmez bu entry. iplememek en alâsı.
Oy da verilmemeli!
sözlükler de troll olduğunu sananların kampanyası. ahahaha.
Aklı başında tüm yazarları davet ettiğim kampanya. Yüz vermeyelim bunlara.
katıldığım kampanyadır.
Sözlüğümüzü kurtarıp bilim yuvası haline getirmenin tek yolu. Yazmayalım yazanları uyaralım. Emeklerimizi ziyan ediyor bu kendini bilmezler.
sol frame'i durduracak kampanyadır.

+frame neden yenilenmiyor lan?

+hee kampanya varmış.

-------
edit: ''hee'' ile konuşanın başına - koymuştum. ulan kimse de demiyor ki! kendim buldum. o da + olacak ki adam kendi kendine konuşsun. paranoyak olsun. şizofren olsun. manyak olsun. deli olsun. sigaramın dumaanı da dumaaaağğnı... valla ben de kafayı yemişim. reel hayatta bile hep iki + ile konuşuyorum.

+tosbik naber?

+sanane lan tırrık.

gibi.

bu kampanya ''kesinlikle'' başlamasın. zall'ın nefesi kokar açlıktan yoksa(!)

çaylaklık konusuna gelince; ''kamon beybi giv mi fayf ye çek it ağut ye kamon.''

bu da benden tüm yazarlara gelsin, marjinal tosbaga salağa hariç. çünkü o zaten benim. (salağı yerine salağa demenin verdiği akıl almaz içtenlik)

https://www.youtube.com/watch?v=8j-IHZW6u-w
pek çok denenen, ancak bir işe yaramayan kampanyalardır. Kimse siklemiyor. 40 kişi tamam diyorsa 200 kişi banane diyor.

Boşverin..

Not: o değilde şu başlığı sol frame'e getiren troll amk.

Edit: (bkz: uludağ sözlük troll düşmanları derneği)

şuraya baksanıza, adam dernek açmış. ilk troller gelmiş. O derece..
destek verilen kampanya. bu ibnetorlara burayı dar edelim. bilim, ilim, irfan ışığında paylaşımlar yapalım. dur hemen ben bir tane yapayım hatta. işte dünyanın en büyük göğüslü kadını ve sertifikası. evet.

(img:#729037)
bizim insanımız lpg yle çalıştığı için gerçek olamayacak kampanya.

illa dayanamaz girer ayar verir kendince ve rahatlar bizimkiler..
(bkz: 100 metreden troll başlığı tanıma rehberi)
Trollerin de kah destek verdiği; kah ay şimdi ne yaparız biz diye üzüldüğü kampanya.
trolleri durdurmaya yetmiyecek kampanyadır. adamlar başlıga yazan olmassa kendileri tekrar yazıyo başlıgına sol framede gözüküyo.
Troll lerin siklemediği kampanyadır.
olmayan trollere karşı düzenlenen kampanayadır. troll ile ergeni karıştırmamak gerekir. sözlükte eskiden troller vardı sağlam evet ama şu an için böyle bir şey söz konusu değil.
aklı başında yazarlar tarafından desteklenmesi gereken kampanya.

biliyorum bazı başlıkları okurken kendinizi zor tutuyorsunuz ve bazen de bir hışımla başlık altına entry giriyorsunuz ama sonuç olarak başlığın sürekli sol frame' de kalmasını sağlıyor ve ilgi manyağı troll' lerin ekmeğine yağ sürmüş oluyorsunuz.
lütfen yapmayın.
beni en baslara yazabilirsiniz dedigim kampanya. fakat su da var. igrenclesmedikten sonra, bazen arkadaslarin girdigi eglence amacli basliklar oluyor, onlar sorun degil bence, bazen gulmek gerekiyor diyor ve yazimi sonlandiriyorum.
desteklediğim harekat!!!!

kampanyanı yalarım *
arkadan agri destekledigine gore, onden uludag gelse tutacagi asikar kampanyadir.
unutulacak kampanyadir. unutuldu bile. bizim kampanyamiz bu kadar olur zaten.