bugün

yüzelli metreden bile sistemci olduğu anlaşılan uuser. aynı meslektendir benimle. severim kendisini. * *
çıkarcılığını kalbimi kazanmak için entry girerek belli eden yazar.* kardeşler uzun süre küs kalamazlar merak etme.

edit:radyodaki arkadaşlık ortamında şakalaşmak amacıyla küsüştüğümüz yazardır kendileri.bu sebepten ciddiye alınacak bir durum yoktur ortada. (yanlış anlaşılma sebebiyle zorunlu bir edittir.)
bu akşam radyo uludag' da yayınlanan fth ile yasa dışı programına damgasını vurmuş yazar kişi. dinleyicilerin en bir yararlısı, en bir muhabbetçisi. her programda görmek istenen insan.
radyo uludağ da istek parçaları çalmaya çalışan 6. his konusunda duyarlı hey dicey yazar.
(bkz: eğlenceli kıl bu akşamı)
SOZLUKTE BIR COK SEYDEN HABERI OLAN BENI BILGILENDIREN DAVE MUS.DEN SONRA IKINCI KARDES OLARAK GORDUGUM COK SEVDIGIM,HAYAT DOLU,YASININ VERDIGI HAFIFLIGI DUSUNCELERIYLE BIRLESTIRDIGINDE ORTAYA ADI GIBI KARMASIK BIRI CIKIYOR ASLINDA AMA SIYAH ILE BEYAZI AYIRAN KISILIKTIR BENDEKI YERI...**
''abla ben artık ara veriyorum''diyerek ortalardan kaybolan uuserdır.
3.nesil yazarlar içinde ışığı parlayan ve gelecek vadeden bir yazar iken sırra kadem basmış kişidir. artık her ne olduysa(!) yazarlığa, hatta hayata bile küsmüştür. ama ne olursa olsun her türlü sorunu aşıp birikimini sözlüğe aktaracaktır. *
(bkz: trix)
sözlüğün ağır abisi saclarına ben istedigim icin rasta yaptıracak yazardır.
ekicilini bastırmak için yapacak bir cok alternatifi olan , kendını pek güzel affettirmeyi bilen ugruna ek kart çıkarırım derken ben de ''beni de eksen bir yerde gelmesen'' dediğim aklı basında yazar kişisi.
şakayı at yarışlarına benzeten yazar. * * ayrıca hep radyoda görülen kişi. *
beni kötü günüm de yalnız bırakmayan bana destek olan can kardesim.**
''uur(gitcek şimcik) (21:01) : ya ne sefa be abla moda dan sonra simdi de sahile kaciyorum ahhaha '' şeklinde bir cumartesi evde kalmamı fırsat bilerek sabahtan beri gittigi yerlerden bana yazan günümü zehir eden kredi kartı göndercekmiş şifresi yokmuş * kafa bulan , beni çıldırtan yazardır. * **
sbsin bir başka açılımının da siemens busines services olduğunu an itibariyle ancak hatırlamış yazar kişisi ***
sen hala uyumadın mı yazarı.
her gün düzenli olarak "nasılsın abi" diye soran, sicakkanlı, bilgisayardan baya iyi anlayan yazar kardeşimizdir.
geleneksel uskudar zirveleri 4 de tanışma fırsatı bulduğum, sanki daha önceden de tanıyormuşuma giden yazar kardeşimiz. o da beni bir yerden tanıyacakmış ya hadi hayırlısı.
muhabbeti yabancılaştırmayan yazar. beyânlarının kalitesi gibi de kaliteli insan.
sözlüğe girilmedigin de bana yardım elini uzatan yanaklarından sıkılası hos sohbet yazarı.***
aylar sonrasında bir başlık altına yazdıgım entry den dolayı bana uyuz olmuş aynı zamanda msn de ağıma düşmüş uuserdır.*

no promise ... (23:20:11) : nerde ya
no promise ... (23:20:11) : hanı bakım
no promise ... (23:20:11) : hangı baslık sole
no promise ... (23:20:11) : erkekler aptaldır dımı
uG® (23:20:11): evet
no promise ... (23:21:11) : bılıyorum zaten
uG® (23:21:11): erkekler aptaldir da
no promise ... (23:21:11) : erkekler zaten aptaldır
no promise ... (23:21:11) : nıahah
sevilesi yazardır , yakında çay sözü vardır aynı zamanda kredi kartı da verecek uuserdır *
beni hayal kırıklığına uğratmış, 1,95 boy ve 100 kilo * beklerken minnacık olan yazardır.* fikir olarak pek fazla ortak yönümüz olan yazardır ayrıca. bilindiği gibi sadece bilgisayar başında kükreyen insanlar vardır onları hiç kale alma, canını sıkmak için uğraşan insanlar olsa bile onlara kafanı takma, sen kendine yetersin!
demek istediğim hatta dediğim * hoş sohbetli, sevdiğimiz uuserdır.
uludag sozluk tophane zirvesinde tanıştığım, ünü kulağıma kadar gelmiş yazar. birileri * kendisini pek bir övmüştür. tanışma günü bugüneymiş. memnun oldum dediğim, yüzünden gülümsemesinin eksik olmamasını dilediğim yazar.
sözlüğümüzün ağır abilerindendir kendisi.* * *
uludag sozluk tophane zirvesinde nerden yanına dustum dedigim , dogal kusurlarım dalga gecsede * * kanımın cokca ısındıgı , espri anlayısı hayli kuvvetli matrak yazar kardesim. Beni guldurmek zordur ** * ama bunu sen bir smileyle basardin dedigim saglam yazar. iyi ki tanısılmıstır ve iyi ki vardir böyle yeni nesillerin varligi sözlüğe faydalidir efenim.