bugün

türk kızıdır olum ne bekliyorsunuz.bu kızlarla birlikte olacak kadar salaksanız müstahak size bunlar.sonra demeyin en mutlu günümde neden mutsuzum diye.
tripsiz kız olmaz, olmamalı. aksi takdirde askerlik arkadaşına bağlarsın olayı. trip kızda güzel durur. abartmamak kaydıyla.
(bkz: yolverin)
ilmine geçilememiş, tam anlamda duygusal alışveriş yapılamamış insan çeşidi.
haklı olduğuna ikna edilip boş verilmesi gereken kızdır. hiç uğraşmayın, kendinizi yıpratmaya değmez.
tabii diyorum ama pratikte öyle olmuyor biliyorum.
sizi düşündüğü için trip atıyordur. sebebi ilgi ve ego tatmini de olabilir, anlaşılmadığını düşündüğünden dolayı da olabilir. eğer sizi düşünmezse ayrılır ve trip atmaz.
sallamayin, usaninca tekrar normale donuyor.
Az ötede atsın , işim olmaz öylesiyle.
Kadın adı verilen; Schopenhauer ustanın da dediği gibi çocukla erkek arasında bir ara form olan, Evrim boyunca hem fiziksel hem zekasal olarak Güdük kalmış varlığın, o ilkel içgüdüleri ile acaba erkeğim bana bakabilecek, yeterince güçlü bir erkek mi şeklinde test etmesi hadisesi.
kendi tribinde boğulur umarım, ardı arkası kesilmeyen tripleri çekenler kahrolsun ben çekemem.
Kendini beğenmiş gereksiz.
hiç çekilmeyecek olan kızdır. bazıları nedense bunu özellikle yapar. madem öyle, triplerimi çekeceksin der.

bunların elinden triplerini alın geriye hiçbir şey kalmadığını görürsünüz.
atmasın artık şunlar trip mrip, yeter, kendim olmak istiyorum, piç erkek sıfatından ayrılmak istiyorum zira başka türlü yola gelmiyorsunuz.
Temiz bir dayağı hak eder.
Belasından başlatacak olan kızdır. Belki ergen ibneler çeker bu tripleri. Ancak benim gibi osmanlı padişahlarının torunu olan bir insan çekemez.

Anında tekmeyi basarım. Bastım.
geçinmesi çok zor olsa da sevenleri de çoktur efendim.
Fazla nazin aşık usandiracagini bilmesi gereken kızdır.
afedersiniz a. mini vermek istemiyordur..
bok atsan suratına yapışmayacak tiplere gelen yorumları gösterdiler bir gün. kanım çekildi. normaldir.
güncel Önemli Başlıklar