bugün

sadece alış veriş esnasında yapılan bir eylem değildir tabi ki.hiç çekilmez insan tipidir bu erkeği kızı hiç fark yapmaz.alayı sıkıcıdır.
namevcut bir erkek modelidir , yanılsamadan ibaret bir durumdur.
eline geçirdiği triplerin hepsini fırlatıp atan erkektir *
kendisinden gelen tribe karşılık aynı hızla "kendine gel" tokadı savrulması gereken erkektir..muhtemelen karşı cinsden eski bi arkadaşınızı görüp sarılmışsınızdır falan..hyr yani bi kendileri normal diğer erkeklerin hepsi sapık!!!
(bkz: attığın trip kadar başına taş düşsün emi) *
naz yapan kadınla anlam bütünlüğü sağlarki,tripte bir çeşit nazdır..kadın nazlıdır tezini çürütür..erkek trip atar, attığının on misli naz kapar.naylondur tripler istediğiniz kadar süner, kalıba girer.
naza çeken, yanakları pembeleşen erkektir. kadınlara erkeklere özgü birçok şeyi sahiplendiğine göre, erkeklerinde bunu yapması son derece normaldir.
acayip simarik olan erkekdir. her bi kücük sakada sinirlenen " agzimi bozdurma benim" gibi laflar dilinden düsmeyen tiptir. sinir olurum böyle tiplere, iki dakka muhabbet edilmez sonunda bi sktir git demek gelir insanin icinden. *
bulunduğu ortamdan koşarak uzaklaşılması gereken erkek. trip atan kız kadar yaygındırlar.
az bulunan, bulunduğu zamansa sövülesi erkek tipidir. Kızlar trip atarda ben atamazmıyım; gibi saçma bir mantıktan yola çıkarak gereksiz davranışlar gösteren erkek.
tribin hiçbir cinsiyete yakışmadığı tartışılmazdır; ancak erkek kısmına hiç mi hiç yakışmaz. erkek dediğin trip atar mı yahu neye sinirlendiyse onu adam gibi söyler kıvırtmaz.
uzak durulası erkek tipidir.
Aynı zaman da regl olan erkek tipidir.
beceremediğim bir durumdur. denedim rezil oldum arkadaş, sadece kızınca oluyor çok fazla galiba yoksa trip dediğin tatlı olur.
ehehe bir zamanlar başımda olan türdü komik bi durumdur o.*
kendinden soğutan erkek modelidir. uzak durulası *
pes oynayan kız ile ters ilişki yaşarlar.
trip kizlara ozgu oldugundan olmayacak eylemdir.trip atan erkek mi olur soylemesi bile garip
evlerden ırak.
ya çok yakışıklıdır ya da kız çok çirkindir. (çok ama çok.)
erkeklikten men edilmelidir.
Dunya uzerınde yavas yavas cogalan ve evet maalesef var olduguna sahıt oldugum erkek tıpıdır. Efendım, sanıyorum kı, peslerınde kosan kızlardan olsun evde pesınde su lokmayıda al annesı dıye kosan annesı olsun, bu cesıt faktorlerden etkılenıp gotlerı kalkmasıyla, trıbalenfenksıyon grıbıne yakalanması bır olur. Evlerden ırak, kullanmayınız, kullananlara tavsıye etmeyınız. Zıra, fabrıka ayarlarında bozukluk vardır.
Bir erkek trip atıyosa ayrılmak istiyodur büyük ihtimal.
Erkekte trip atabilir, erkek duvar mı ?
her eve lazımdır bunlardan, bu sayede trip atan kızlar ne kadar itici olduğunu anlar.