bugün

(bkz: david trezeguet)
Mısır milli takımına gidecek ve önü açık. Bence iyi bir takıma gider. Evet.
Mısır belçika maçını bu adam için izledim. Uzun süredir adı bizimle anılıyor. Şunu söyleyebilirim bu adamın geleceği parlak.

Popülarite olarak Yeni trezeguet olur mu bilemem ama yeteneği üst düzey. Bu oyuncuyu kimseye kaptırmamamız gerekiyor, tam kadro yapımızın istediği özelliklerde.

Büyük ihtimalle de galatasaray’a transfer olacağını düşünüyorum.
geçtiğimiz sezon muğdat çelik' e göre skora katkısı ve dripling becerisi daha iyiydi. ancak dünya kupası sonrası, aynı performansı sergilemesi halinde, talibi beşse onbeş olur. hele premier lig ekipleri de sıraya girerse işimiz iyice zorlaşır. eğer ciddiysek şimdi adım atmalıyız. yoksa bu adam alternatife alınamayacak kadar yükselir.
müslüman ismini beğenmeyip batılı lakapla takılan bir futbolcu. islamcılar sevmez açık ve net.
Hangi trezeguet bu? esas olan öldü mü ki yerine bu vitaminsiz geçti?

Nasıl başlık la bu?

Küçük takımların büyük topçusugillerden..atanamamış atıf şeşu...
tinerci çekememezliğine uğrayan oyuncu.

küçük takım topçusuymuş, atananamış atıf şeşu’ymuş.. hahahahahahah

atananamış ‘tabata’ olmasın lan o? hani şu 8 milyon euro ya satın aldığınız büyük takım topçusu?

götünde bi karış bok varken bu pislemelere bulaşmamak gerekiyor. anlıyoruz, 35 yaşında adamlara 5 milyonlar gömmek sizi sinirlendiriyor ama gerçek de bu..

beşiktaşa transfer olsa; dünyanın en iyi gelişim göstermeye aday genç futbolcusu olacakken, adı galatasaray’la anılınca birden iç anadolu köylüsü olmuş..

üzücü, huuhahah
Anderlecht takımından kiralık olarak Süper Lig ekibi Kasımpaşa'da orta saha pozisyonunda görev yapan Mısırlı millî futbolcudur.

kaynak: vikipedia
Hiçbiri bir david trezeguet değildir.
hoş geldin kardeşim. iyi topçusun ama ben senden umutsuzum. nedenini bilmiyorum. 4 milyon euro da bastık sana ama iyi topçusun göster kendini. 8 gol 14 asist yazdım sana.