bugün

hiçbir halta yaramayan anti depresan. bonibon niyetine yenilir cinsten. bendeniz bir keresinde 3 tane attım peş peşe bana mısın demedi. o derece yani.
Hiyosin butilbromür ve medazepam barındıran ilaç. hiyosin n butilbromür düz kas gevşeticiyken medazepam sakinleştirici, anksiyete giderici etki gösterir. ilginç bir ikili teşkil etmektedirler.
mide ve bağırsak spazmlarına yarayan, hafif kas gevşetici, hafif antidepresan tadında, turuncu renkli, şeker görünümlü bir ilaçtır. eskiden 40'lık paketleri bulunmaktayken fabrikasının el değiştirmesiyle sadece 20'lik paketleri piyasada kalmıştır. reçetesiz verilmemektedir.
psikiyatristler arasında yapılan bir ankette en iyi ilaç ismi seçilmiştir.
3 hafta ictigim ilac bıraktıgımda 24 saat suren bır carpıntı ve yoksunluk sendıromu uzerınde bıle yazıyor bagımlılık yapabılır dıye.o yapabılır dıyorsa yapar diye anlayabiliriz.
Bir keresinde iki tane birden alıp gece elimi yıkamaya gittiğim zaman halüsinasyon görmeme neden olmuştu. Ben aynaya bakmadığım halde aynadaki silüetimin bana baktığını, dahası kafayı sağa sola döndürdüğünü görüyor; ama korkumdan kafamı kaldıramıyordum. Değişik bir ilaç doğrusu. Reçetesiz kullanılmayan bir ilaçtır. Karın ağrım için kullanmıştım. ibs denen illet yüzünden...
Uzun zamandır kullanmıyorum. Vakti geldi galiba. Doktora yazdırmam gerek.
güncel Önemli Başlıklar