bugün

kulagımızda bulunan,yanağımıza dogru olan kıkırdak çıkıntıdır.model olarak kulagımızın içine doğru giren kulaklıkların kaymadan orada durması da bu çıkıntı sayesindedir.
deldirildiği halde baş dönmesi hatta kişiyi bayılmaya kadar götürebilen bir bölgedir. fakat anlıktır, akabinde rahat rahat kulaklık kullanabilir, üstüne yatabilirsiniz.
Dün yaptırmış olduğum piercingim. Yaptırırken acı duymadığım halde tansiyonumun düşmesi sonucu göz kararması ve baş dönmesi yaşadım ama on dakikalık dinlenme sürecinin ardından kendimi toparladım, çok da rahatım şu anda. Tuhaftır gülerken sızlar.
(bkz: insan olan bunu yapamaz)
piercing iğnesiyle delinmesi gereken bölgedir. zira o bölge kalın kıkırdak olduğu için tabancayla delim oldukça büyük tehlike arz eder. *
görünüm itibariyle "ıyy orası deldirilir mi?" diye insanları dehşete düşürse de; ne delinirken, ne de delindikten sonra acı hissedilmez.
takılan piercing abartılı ve aşırıya kaçan büyüklükte olmadığı sürece, yaptıranların çoğunluk kısmına yakışan piercing çeşidi. yaptırmak isteyenlere, merak edenlere acıyor mu diye soranlara şöyle diyebilirim ki;
bu yaptırdığım ilk piercing olmadığı halde ve acıya dayanıklı olduğum halde yaptırırken biraz acı ve sızlama vardı. ilk yaptırdığım 1-2 saatte devamlı yanma oldu. yaptırdıktan hemen sonra dışarı çıktığımda hava soğuktu onunda etkisi olabilir bilemiyorum. hem bünyeden bünyeye fark yaratabilir. onun haricinde öyle fazla da abartılacak kadar bir acısı yok. yaptırın korkmayın yani.
1 ay önce yaptırdığım, deliler gibi sevdiğim piercingim. iyi bakıldığı sürece bir pisliği iltihaplanması olmadı. ilk 2 hafta günde iki kez terramycin sürerek iltihap kapmasını engelleyebilirsiniz. ya da babadan kalma yöntemlerle rakı ile dezentefkte edebilirsiniz. ilk delindiğinde acısını çok hissetmesem de geri kalan 2-3 hafta boyunca üzerine yattığında ya da çok oynadığında ben burdayım der gibi bir acısı oldu, sızı demek daha doğru sanırım.
ama 1 ayı tamamlamış olarak söyleyebilirim ki artık hiçbir şekilde acımıyor. bunun yanında acısa dahi kulağıma baktığımda onu görmek için biraz sızı değerdi sanırım. gayet güzel ve dikkat çekici bir piercingtir.
bu ara çok sardığım, ne güzel duruyor lan ben de yaptırayım havasına girdiğim piercing.
aşırı acır dediler, of dediler, uyuyamazsın, çıldırırsın dediler; yaptırdım. acımadı, acımıyor. başım da dönmüyor. sadece çok az kanadı, o da olmasaydı kesecektim bileklerimi.
şu aralar yeni yaptırdığım dünyalar tatlısı piercing. acımıyor ama ağzınızı çok açtığınızda -misal gülerken- ağrı yapıyor, birazda kanama. temiz tutun, iyi bakın.

edit: 1 haftada değiştirttim, bence süper.
meme ucumdan sonra yaptırdığım ikinci piercingim. meme ucundan tecrübeli olduğumdan acısı hiç koymadı ve delicesine hoş durduğunu söyleyebilirim. iyi bakıldığı takdirde enfeksiyon riski ortadan kalkar. şiddetle tavsiye edilir
delimi sırasında dil piercinginden az, kaş piercinginden bir miktar fazla can yakmaktadır. uyurken üstüne yatıldığı için iltihap, yara benzeri vukuatların meydana gelmesi mümkün olup hijyenine önem verilmelidir. kulak içi kulaklık kullanmak bu piercingle beraber oldukça zordur, sıkıntı çıkarır. piercing çıkarıldıktan çok kısa bir süre sonra delik kapanmaktadır.
Bugun ani kararla gotik bir mekanin onunden gecerken yaptirdigim piercing turu. Yaptirirken aci da hissetmedim bas donmesi falan da olmadi oylece kalktim gittim lakin ruzgar vurdukca ve hayvan gibi gulunce sizisi oluyor.
Ebesinin amı gibi töbe bismillah acıtan piercing.

bunu matkapla deliyoruz biz. Ufak şarjlı matkapla.

Not: piercing-dövme-kıymalı pide-kalıcı makyaj salonunda çalışıyorum. Kıymalı pideye talep daha çok, evet.
bugün yerimden kalkmaya üşenmezsem, akşama doğru bende de olacak olan piercing türü.

kulakla yanağın birleşme kısmındaki ufak üçgenimsi kıkırdaktaki piercinge denir.

çok tatlı allahsız.

büdüt: deldirdim ve hiç acımadı. aradan 7-8 saat geçti, henüz ince bir sızı var, o kadar. darısı 4. piercinge...
iğrençliğin daniskasıdır
deldirirken sadece uyusturucu iğnesinde acı hissettiğim ve sonrasında hiçbir şekilde acı ağrı hissetmediğim en sevdiğim piercingimdir bir haftada üstüne yatmaya baslamıstım hijyenik olduğuna inandığınız yerlerde yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Yok şöyle acır yok böyle acır laflarına hiç aldırmadan gidip deldirdiğim ve her aynaya bakışımda beni mutlu eden piercing çeşidi. Gelelim deldirmek isteyenler için önemli mevzuya. Kıkırdağımdan daha az acıdı desem yalan olmaz. Hem de delen arkadaşın kulağımı hiç uyuşturmadan delmesine rağmen. Kulaklık olayına gelirsek1 hafta sonra kulaklığımı takmaya başlamıştım. Haaa ama aile ve sülaleden gelecek ay o ne be orası deldirilir miymiş tepkilerini de unutmayın.
2012 yılında o dönem hoşlandığım çocukla taksimde * takılırken ben piercingi çok severim yok efendim böyle severim diye aklımca şekil yaparken onun da ee gel o zaman yaptıralım ben de kulağımı deldirecektim hem benim piercing yapan arkadaşım var dükkanı da hemen şurada. demesiyle yaptırdığım piercing *

aradan geçen zamanın sonunda hala her baktığımda iyi ki gaza gelmişim dediğim çok sevdiğim piercing.

kendisini küpeden bir kaç ay sonra bir daha hiç görmemiş olsam da cesaret için teşekkür ederim.

Edit: deldirirken çok acımamıştı fakat ben sonrasında gereken özeni asla göstermediğim için bir kaç hafta iltihap ve iğrenç bir koku ile imtihan geçirmiştim.
benim nazarımda kadınları itici kılan şeylerden biri. o kadar acı çektiğinize değmiyor bağyanlar, hamfendiler. Kulağınıza bi delik daha deldirin daha güzel oluyor.
Piercing için en acılı yer olduğunu duydum, emin ellerde yapılması iyi olur.
En sancısız piercingtir kendileri. Misal helixcikim arada hala acır ama bunun bi sıkıntısıni henüz görmedim. Bence en şık duranı da budur evet.
yaptırmayı düşündüğüm bir piercing türü. Yaptıran varsa ve aydınlatabilirse çok iyi olur.
biraz önce deli cesaretiyle deldiğim piercingim. hep yaptığım şey aslında kendime piercing yapmak.

ve evet deldiğimde canım acıdı şu anda sızlama var. dişime vuruyor resmen.
güzel duruyor mu? evet, ben seviyorum.
(img:#1687291)
hay piercinginiz batsın dediğim hede.

sürekli şu piercingi bu piercingi...
güncel Önemli Başlıklar