bugün 1690 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

trafikteki sarı ışığın anlamı

  1. 5 3
    malumunuz trafikte iken, yeşil ışık geç, kırmızı ise dur demektir. sarı ışık ise, çoğu temiz kalpli vatandaş tarafından "aman hacı, kırmızı yanmak üzere. yavaşla istersen" şeklinde algılanmaktadır. lakin işin aslı öyle değildir. araba tamamen durdurulup tekrar hareket ettiğinde, hızlandırılmasına nazaran daha fazla benzin harcamaktadır. malumunuz diğer ülkelere nazaran benzinin de litresi, ebesinin nikahı kadar pahalı. bu durumda, gereksiz yere fazladan benzin harcamak milli ekonomiye zarar teşkil edeceğinden, yapılacak en doğru hareket, sarı ışığın bize "kırmızı yanacak. yakalanmadan bas gaza aq" dediğini tahayyül etmek olacaktır.
    "adam haklı beyler" bakınızlarınız karşısında, hepinizi selamlıyorum.
    #8502891