bugün

bu gece televizyon programlarında yaptıkları ayıptır...

başkanları çıkıp federasyonun aldığı karar adıyamanlı hukukçuların aldığı karardır der, asbaşkanları çıkar aykut kocaman adıyamanspor teknik direktörü der, bir manken çıkar adıyamanlı çoban ile benim oyum aynı mı? der...

lan adıyaman size ne yaptı?

adıyaman bu ülkenin bir şehri değil mi?

ben adıyamanlıysam senden eksiğim mi var?

yeter yahu 700.000 nüfuslu bir şehir çoğunluğu kürt ve pkk olayı yok bdp milletvekili yok ülkenin petrolünün %60 oranı bu şehirden çıkıyor yararı var zararı yok ama ha bire aşağıla...

not: adıyamanlıyım gardaş...

edit:evet fenerbahçeliyim ve bundan gocunsam nick yapmazdım... ama konu spor değil konu bu şehrin neden 2. sınıf bir şehir gibi medyaya aksettiği afrika de kardeşim iran de adıyaman ne be...

zorunlu edit maalesef: trabzonlulara rum tohumu demedim sadece ironi yaptım hepsi bu...

son edit: tohum mohum yok ironiye de gerek yok...
trabzonlulara sözüm yok ama trabzonsporlular iyice gemi azıya aldılar, adıyaman bu ülkenin incisidir, nemrut dağıyla petrolüyle, üzümüyle güzel yürekli barışsever insanıyla...
trabzonlular çok tehlikeli sularda yüzüyorlar adıyamanda vallahi trabzonluların g.tünden kan alırlar.. trabzonluların külhanbeyliği bursa gibi şehirlere geçer adıyaman, elazığ, urfa vb trabzona 2-3 kalibre fazla gelir..
rum tohumları dediğin adamlar seni greek kilisesinde papazların önünde s...erler ruhun duymaz.

12 yi geçti diyenler siz ilk önce bursadan gelen gol haberlerine bakın da sonra konuşun..
(bkz: çok ayıp ediyorlar)
trabzonlular bu başlıkla ne kadar mutlu olmuşlardır zira kimsenin şeyine sallamadığı trabzonluları muhatap alan birileri çıkmış oldu diye bakıyorlardır.

trabzonluları kitlemek çok kolaydır.şike diye ağladığında sivasa gönderilen balıklar,laz bakanın örtülüden gönderdiği 6 milyon eurodan bahsedin şapılmış göt gibi kalırlar.

ondan sonra dilediğiniz gibi sadri soytarısının söylemleriyle sağa sola açtığı davalarla taşşak geçebilirsiniz. çok zevkli oluyor.iki lafın arasında da kupa sapından bahsetmeyi unutmayın.götlerine kaçmış gibi irkiliyor pontuslular.
ben bir bingöllü olarak uyarayım trabzonlu arkadaşlarımızı aman diyeyim herhangi bir güneydoğu yada doğu ilini kendinize düşman etmeyin çok pis oyarlar benden söylemesi ne istanbula benzer ne karadeniz insanına benzer güneydoğu insanı hiç affetmez adamın façasını aşağıya alırlar.
Sikeci haykirisidir.

Trabzonun adamligina kurban olun lan.

Biri de çıkmış doğuya laf atma diyor doğuya ya laf atan kim lan! Bir fenerlinin sözüne birbirinize giriyorsunuz.

Çok gördük abartma istersen. Karadenizde kuyruğunu kıstırıp gezen dogululari.

Not: konyaliyim.

Not: trabzon siker adam olun. Ben de konyadanim trabzona laf atanı sikerler.

Babaannem elazığlı oralarda benim memleketim. Ama sikeci kuyruğuna takılmayı beyler.

Ayrıca nemrut adlı cennet gibi bir doğal oluşumla ülkemizin guzidesidir. Hayır ben adıyamanla alıp veremedikleri nedir anlamadım yanlış anlama olabilir.

Ama bu trabzonun hakkının yendiği gerçeğini değiştirmez.
ne belinde silah vardır, ne de mafyavari oluşumları...
-şirin küçük bir şehirdir.
-ülkemizin bir parçasıdır, bölücü değildir kaçakçı değildir...
-güneydoğuludur bölücü değildir.
-yılda 200.000 turist ağırlar misafirperverdir.
-askerliğini yapar devlete halen baba der.
-gap projesine bir ilçesini onlarca köyünü verir sesi çıkmaz.
-tütününe kota konur sesi çıkmaz.
-ülke petrolünün %65 oranı buradan çıkar hakkını alamaz.

adıyamandır adı türkiyedir birdir bütündür... akp ye oy verir chp ye oy verir mhp ye oy verir bdp ye vermez...!

kimsenin bi yerinden kan almıyoruz... net..!

çiğköftemizde güzeldir buyrun afiyetle yiyin efendim...
birkaç dangalağın yaptığı yanlışı fırsat bilen bütün şeref yoksunlarının trabzonlulara* ve trabzonsporlulara nefretlerini sergilemekten çekinmediği provokasyondur.

siktirin gidin önce alnınızdaki lekeyi temizleyin hadi!
(bkz: menzil tarikatı)
bir takım kişiler kendilerini türkiyeninde üstünde görmeye başlamışlar bu korkunçtur. trabzonsporlular sporu siyasete bulaştırmakta ustalaştılar artık ama bu sefer iğrenç olmuş.
(bkz: halil ibrahim dinçdağ) türkiyenin ilk eşcinsel hakemi..

`http://www.haberpi.com/ha...mden-sok-aciklamalar.html`
trabzonsporluların yaptığı en büyük hatadır.
güncel Önemli Başlıklar