bugün

Beyinleri olsa mutlaka yorum yapilabilirdi ama olmadigi icin yoruma kapali.
Fatal error veren beyindir.
Saat 12.00 ye programlıdır..
trabzonlu vatandaşlarımızın deyişine göre saat 12'ye kadar 2 kişilik, öğleden sonra normal insan gibi beyinleri çalışmakta.
dış taraftan normal insan beynidir. iç tarafı ise farklıdır. 145 iq puanına sahip olanları vardır. Kralınız gibi. Evet ben. Evet.
yan şeyin neyini konuşacağız arkadaş adamlar cuma namazı bozulmasın diye perşembeleri fıkra anlatmıyorlar.
Gayet iyidir Trabzonluları severim.
Genellemeler yanlış olsa da, birçoğuna akıl, sır ermez, değişiklerdir.

inadım inat kıçım iki kanat tiplerdir. Dinleme eylemine oldukça uzaktırlar, sadece yağıp esip gürleyerek höt höt konuşma tarzlarıyla insanı zıvanadan çıkarmak gibi iflah olmaz bir adetleri vardır.
Kadını, erkeği, çocuğu çoluğu hep aynı marka vesselam.

Tanıdığım trabzon'luların %1500 ü böyle vallahi!
Trabzon lu olup “önce türk sonra müslümanım” diyen hiç kimse görmedim bugüne kadar. Ordan pay biçin işte.
Hamsiyle eşdeğerdir.
Farklı bır ırk olduğunu savunan beyin yapısı ? .
Kendilerini bir bok zannederler. Adamı uyarıyorum çünkü hakkımızı çiğniyor beni tehdit ediyor güya dangalak. Bir bok olsalar hadi neyse. Lisede okulun dışından bana laf atan çöp gibi zayıf elemanın birine küfür ettim. Dalyarak mahalleyi topladı güya beni dövecek * . Bunlar iç anadolu'yu hiç bilmiyor * .
külaha benzer..
Teşekkürler sözlük bi anamızı sikmediğiniz kalmış.
şehirlerarası ırkçılık yapanlarınkinden daha iyi olan yapıdır.
%50'si trabzonspor, %50'si ticaret.

Trabzonlu olupta fakir olan görmedim. Herifler yahudilere rakipler bu konuda.
Zekatını versek sizinki yine yetişemez.
harbi disardan bir bakinca bu trabzonlular da ulkenin her kesminde bir iz birakmayi basarmis nasil olduysa cok garip amk.
trabzonluların diğerlerinden üstün olduğunu düşünen yapıdır efenim. harhur konuşurlar. hamsi yerler bolca hamsi herşeyi hamsilerler.
olsaydı da inceleseydik yapıdadır.
Yahudu meselesini diyen arkadaslar onlar oflu ve rizeliler trabzonun hepsini bir tutmayin.
Arada kazım koyuncu, Volkan Konak çıksa da çoğu ismail Türüt gibidir.
madde madde kısımlara ayrılmış yapıdır.

a-) her zaman haklıyım
b-) haksız olduğum durumlarda da a şıkkı devreye girer

adamlar hata yaptıklarında bile kendileri hariç herkesi suçlarlar. laf anlatmak çok ama çok zordur. ancak aşırı sakin oldukları zamanlarda yaparsın ama o zamanlarda yılda bir gün birkaç dakikaya denk gelir. denk getirmen gerekir. gayet zeki bireyler oldukları halde o trabzonlu damarları ağır bastığından söylenen şeyi bir türlü idrak edemezler.
tartışıp vakit harcamaya bile değmeyecek bir konudur. o derece.
Genellemeye gerek yok da laz aklı kaz aklı derler.
güncel Önemli Başlıklar