bugün

+sağolasın ya hesap makinan hayatımı kurtardı ekonomide, benimki silik silik yazıyordu güneş görmediğinden. sınavım da iyi geçti.

-ama benim hesap makinam uğurludur(kendinden emin) fizik sınavlarım falan iyi geçiyor bununla girince.

+totem yaptım diyorsun

-evet hatta bir kalemim var onunla sınavlara girince güzel geçiyor, sevgilimin de öyle.

+sınav zamanı o kalemi ödünç alayım senden o zaman haha.

kız neredeyse bütün kırtasiye malzemelerini totem yapmış, bize de he deyip geçmek kaldı.
Atem totem ben seni parçasını dinlesinler.
Her gün camdan para atıp bu malca şeyi yapınca burağın benimle evlenmesini dilemem. Bu totem değil ki amk.
genelde maç zamanları yapılan, 'totem' adı altındaki davranışın yapılıp yapılmaması dahilinde olumlu- olumsuz sonuç alınacağı düşüncesidir, inancıdır. galatasaray maçını ne zaman izlesem kaybediyoruz anam, bakmıyorum ya lanet olsun.
totem yapmayın
'la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim.'deyin.
(bütün güç ve kuvvet yalnızca en yüce ve en büyük allah(cc) ın yardımıyla elde edilir.)
her ne kadar batıl bir inanç olduğunu bilsem ve inanmasam da bir şekilde acaba var mıdır demeden edemediğim şey.
kayınpeder le ne zaman fener maçı seyretsek fener o maçı kazanamaz, bir kaç örnek vereyim,
fener 1-0 geride, son 10 dakika kala alt katta oturan bacanağın evine gittim, maç sonucu 1-1, başka bir gün yine fener 1-0 geride, son 10 dakika kala yine alt katta oturan bacanağın evine gittim, maç sonucu fener 2-1 kazanmış, daha kötüsü ise maçı seyretmek için kahveye gittiğimizde fener 2-0 öndeydi, sonra 70-75. dakika gibi torku konyaspor peşpeşe 3 tane gol atıp maçı kazandı, kayınpeder de bana dönüp seninle maç seyredenin diye sövmeye başladı, bense bir Beşiktaşlı olarak kıs kıs güldüm.
inanmıyorum ama tutuyor da.
ben de totem yapıyorum iki yıldır. ne yaptığımı söylemicem totem bozulur falan şimdi. allah korusun.

2 yıl yaptım 2 yıl şampiyon olduk lan heheheheh.
güncel Önemli Başlıklar