bugün

Tc şartlarında en fazla 1-2 sene yatar.
Bence mükâfatlandırılması gerekir,onca insanın gözünü açtı, ama bazı hırsızların işine gelmedi .
75.000 yılla yargılanacak.

Yakın bir tarihte duruşmaya giderken sakallı, üstünde cübbe, elinde tesbih, seccade ile göreceğiz bunu. Yazın bir kenara.
Hiç!

Hırsızlar burada prim yapar.
Allah'ın işine karışılmaz. Yüce mevla ne ömür verdiyse o kadar yer. Ye tosunum, ye! Yarasın koçuma! Helal sana bu yollar.
Yese nolacak çaldığı paraları verecekmi yok gerisi çöp.
öldürmezlerse, yediği paralar helal olur gibi geliyor. çünkü kanunun bittiği yerde orman kanunları başlar. bu lafı da babam öğretmişti. sen hak yoldan şaşma. şaşanada hak yoluyla davranma deyu.
iyi halden ev hapsine çevrilir.
1-2 yıla kadar aftan çıkar bu arada bunu yazan tosun okuyana kosun.
2-3 sene yatar çıkar

15 sene sonra dindoşların cumhur başkanı adayı

rezerv alınsın.
Geçen sene çıkan af yasası sanki bu herif için çıkmış. Af sayesinde 1-2 sene yer, iyi halden falan 1 senede çıkar.
Herifte süper avukatlar var. Önceden bunu öğrenip garantisini almasa malmı ki teslim olsun ?
Hangi cemaate gireceğine bağlıdır Türkiyede.
iade-i itibar bekliyoruz.

Tosuncuk suçsuzdur.
Jet fadıl gibi göstermelik 2000 yıl hapis cezası alır sonra hapisten tüyer. Sezgin baran korkmaz da öyle.
yukarı da yazmış birileri zaten

hükümette gene bu dolandırıcı vs ler için

bir af hazırlığı var

milleti yatıştırmak için

önce tıkarlar içeri

2-3 sene de ceza keserler

en fazla 1 sene içeri de yatar

sonra şartlı martlı.

3 seneye tüm sicili de tertemiz olur

ilk seçimlerde bakan

15 sene sonra da dincilerin

cumhur başkanı olur.
2 yıldan fazla yesin gelsin beni.
hazıra dağ dayanmaz dedikleri doğruymuş. Bence tutuksuz yargılanır ya da en fazla 3 sene yatar çıkar ardından milletvekili adayı olur. olmaz deme.
eğer paraları hepten yemediyse gerekli yerlere hediye bağış falan yapar ve salını verir.

bir de bu eleman kendi başına 5 koyunu güdemez kaybeder bunun akıl hocaları vardır bunu piyon olarak kullananlar bu öterim bak derse kurtarırlar.
En kötü ihtimalle Gelecek dönem milletvekili olup tahliye olur.
Çalıyor ama çalışıyor.

Olsun, yolsuzluk falan ama hiç olmazsa para Türkiye'de kalıyor.

Size ne, çalmış ise benim paramı çalmışlar.

Vs.
Vs.
Vs.

Böyle bir ülkede, fetö borsasında, çökülen mallar vb iddialar için bir tane soruşturma açılmaması...

Üstelik tosuncuk ben dolandırıldım diyor.
Bana operasyon yapıldı, fetö dış minnak vs ekleyip ülkeye hizmet ediyordum derse şaşırmayın.

Hayırsever rıza sarraf olayı da akla gelirse kamuoyu baskısı ile en fazla 3-5 sene yatar.

Aslına bakarsanız borcumu ödeyeceğim derse hapis bile yatmaz ki (aslında böyle bir imkânı varsa yatmaması da gerek) bitcoin paralarından da çok gelir elde ettiği ve çiftlik bank hesabını borcunu da kapatacak kadar olduğu iddiaları var.
bence cezanin yerine odul verilmesi gerekir boyle bir babayigite, bir gun oldugu aciklanip yapilan estetik ameliyatla kimligi degistirilerek yurtdisinda uzman oldugu konuda vurgun yapmak icin uygun operasyonlarda kullanilmasi gerekir.
gazeteye göre 15 ay.
söylendiği üzere 75 bin yılla yargılanacak olan kişi.

girdiğim entry geçerlidir:

(#44853061)
2 sene bile degildir.
Yoksa neden brezilya'da interpole teslim olsun aq?
Bu Kadar embesil olmayin.
Küçük yaşta binlerce insanı dolandıran ve sonra arkasına bakmadan kaçan biri neden gelip teslim oldu?

Bu sorunun birçok sebebi olabilir. Ama iki kuvvetli ihtimal var. En kuvvetli ihtimal, avukatı, gel Türkiye’ye zaten dolandırıcılar fazla kalmaz içerde demiştir. Tosuncukta parayı isviçre’de güvence altına almıştır.

ikinci ihtimal ise, Brezilya’da parayı har vurup savurmuştur. Kalan parasınıda mafyaya kaptırmıştır. Sonra dımdızlak ortada kalmış ve uçak parası bile kalmamıştır. Son çare olarak uçak parasını bile bize kitleyip teslim olmuştur.

işin aslı ise bu güne kadar o kadar dolandırıcı gördük ki her biri 500 sene hapis cezası alıp bir kaç sene yatıp elini kolunu sallayarak aramıza katıldılar. Sanırım bu adam bir kaç seneye aramıza katılır ve yeni dolandıracağı insanları aramaya başlar. Ömrümüz varsa görüceğiz.