bugün

Tıpkı Tostçu erol gibi sosyal medyayı kullanarak ün yapmaya çalışan bir şovmen.
Bu pislik klübeden yiyeceğime çıkar meraya otlanırım koyun gibi doğa daha temiz.

Pislik yuvası.
iki kere tostunu ye mide yasa makat kanseri olursun amk adam bir tosta avuç avuç pul biber atıyor. Tamam ben de çukurovada büyüdüm de bokunu çıkarmak lazım.
(bkz: acı atıyorum abi)
(bkz: hoşlanılan kızın acı atiyürüm abi demesi)
yutup da videolarını sık sık izlediğim her tosta neredeyse 1 koli yumurta atan adanalı fenomen tostçu. tostun malzemesi bol margarin, tavuk sucuğu, bol bol yumurta, domates ve bol acı biber. birde fonda müslüm baba falan çalarmış galiba ama hijyen konusunda pek iyi not alamamış gördüğüm kadarıyla.
millete metal saci kaziyip kaziyip yedirerek meshur oldu.
adananin yarisinda bu adam yuzunden metal birikmesi var.
Koyduğu o tavuk sucuğu olduğunu tahmin ettiğim etiyle, kırdığı 3000 tane yumurtayla, koyduğu domates ile tost değil ekmek arası menemen yapan adana kırosu.
Acıyı fena koyar.
videosunu izlerken az once tuvaletten cikip ellerini yikamamis hissi olusuyor.

saci kaziyip kaziyip ekmek arasi yapiyor.

hep metal yiyorlar hep.
"Acığğ atayoğrum abaeyy" diyen bir tostçu kardeşimiz. Tost yapma işini de sanat haline getirdiler ya helal olsun vallaha.
Canım sıkıldığında youtube dan videolarını izlediğim efsane tostçu. Tostun içini hazırlarken adeta sanat icra eder.
Az önce verilen haberlere göre trafik kazasında vefat etmiş.

Allah rahmet eylesin. Üzüldüm çocuğa. Gencecikti.

(bkz: acı atüyrüm abi).
allah rahmet eylesin.
Garibanın yüzü gülür mü be!

Adam hint-sokak yemeklerinden parayı buldu bulmasına da yemek nasip olmadı.
Sanırım aşırı sürat nedeni ile hayatını kaybetmiş. Allah rahmet eylesin. Dikkat biraz dikkat.
görsel
(bkz: acı atiyürüm abi)
Olunun arkasindan konusmak hosuma gitmese de dogal seleksiyonunu tamamlamistir. Olan tir soforune ve ve ailesine oldu.

Zira kaza oncesi malum paylasim ortada.
allah taksiratını affetsin youtube'da videolarını izlerdim zaman zaman.
ilk defa burda duydum.allah rahmet eylesin.
aşırı hız ve hatalı sollama gibi iki basit hata sonucu yaşanan trafik kazasında hayatını kaybetmiştir. ''o kadar hız yapılmaz'', ''götü kalkmıştı'' gibi söylemler yersiz. allah rahmet eylesin.
Asiri hiz yaptıgı icin trafik kazasinda vefat etmistir. Yazik deyibiliyorum sadece. Zorun neydi.
ahmet'i mahmut'u bir yana, bir aralar, elini attığın her şeyin 100 lira olmadığı dönemlerde bu tostçular modaydı.. insanlar istanbul'dan gaziantep'e, simsiyah bir tost makinesinin içinde kızartılmış, ısıl işlem görmüş sakadat, üstüne bol ketçap-mayonez yemeye gidiyordu..

rahmetli de, doğru zamanda doğru işi yapanlardan biriydi..
Geçen yıl bir arkadaşla kahvaltı yaparız niyetiyle beylikdüzü şubesine gittik. Tostları bol malzemos ve güzel. Eleştirilecek bir taraf ben bulamadım. Kendisi sanırım ağır müslüm gürses hayranıymış dükkanın konsepti direk müslüm baba üzerine kuruluydu.