bugün

davetiyesini yollayana demonoid davetiyesi verebilcecğim güzide sitedir.
Davetiyesini bulup üye olamadığım için zamunda'nın en kral olduğunu düşünmeme neden olan sitedir.
2 ay boyunca davetiyesinin peşinden koşup bulamadığım, noel sebebiyle dağıttıkları 30 bin davetiyeden birine kavuşabildiğim sitedir. sonuç: hüsrandır arkadaşlar. adamlar ratio şart koşuyor, seed yap diyor filmi diziyi her neyse indiriyorsunuz ama sizden leech eden olmuyor bu kosullarda rationuz yerlerde sürünüyor ve size kota sınırlaması koyuyor. 30-40 saatte bir torrent çekebiliyorsunuz. hiç öyle peşine düşülecek bir site değildir. bence de en kralı arkadaşın yukarıda bahsettiği (bkz: zamunda)'dır.
canım bir site. 5 mb ile dl yapmamı sağlıyor kendisi.
ilk mesaj atana 18 gb bufflanmışını vereceğim vasat tracker.terms and conditions:adet sancısı başlığına 15 şubattan önce yazmış olmak.good luck.
an itibarı ile şutlandığım site ama haketmiştim*.
herkesin davetiye bulma derdine düştüğü torrent sitesi.
üye olup, kullanmadığım için sürekli hesabımın kapatıldığı site. herkes hesabını ister, ben limdeki hesabın kıymetini bilmiyorum.
zamunda varken yokluğu hissedilmeyen site. korka korka torrentleech' den çekeceğime babalar gibi zamunda' dan indiririm.
davetiyesi için aylarca klavye ve faremin tuşlarını deforme etmekten gurur duyduğum site. sonuç mu? 0. eğer birisi davetiye verirse karşılık olarak verebileceğim tek şey nick altı ve seri artı oy olur. *
kız arkadaşıma zamanında 300 gb bufferlı hesap vermiştim, ayrıldıktan sonra hesabı üstüne geçirmiş burdan ona sevgilerimi iletiyorum. *
elimde 2 tane davetiyesi olan site.***

düzeltme: kulotsuzcorap ve kosturan yazar'a gitti davetiyeler.
zamunda. net te 621 tb upload demodoid. me de 2 günde 63 gb upload torrentleechte 2 günde 150 gb uploadım var davetiye verebilcek olan varmı.
davetiye yollayacak arkadaşlara gece gündüz dua edeceğim sitedir.
davetiyesi olsa da girsek dediğim paylaşım platformu.
overrated tracker.zamundadan fazlası yok eksiği var.bir adet davetiyem var ayrıca.*
deliler gibi davetiyesini aradığım site.
davetiyesi acil olarak lazımdır.
elimde 2 adet davetiyesi bulunan torrent sitesidir.*
davetiye isteyen ilk kişiye davetiyesini vereceğim torrent sitesi.**

düzeltme: davetiye s for sabri'ye gitti.
ratio uygulaması ile can sıkan sitedir. freeleech olmadan insan iki kere düşünmek zorunda kalıyor indirmeden önce.
demonoid ve zamunda varken olmasa da olur.
arşivi son derece geniş ve güzel olan güzide site. ratio olayı can sıkmaktadır, o ayrı mesele...
yeni tasarımına bir türlü alışamadığım torrent tracker. listelere bakarken resmen gözlerim şaşı oluyor, başım falan dönüyor. abartmıyorum. bir de retro bölümünü kapatmaları beni derinden yaraladı. bir zamanlar favori tracker'ımdı, artık eskiden iyi anlaştığımız şimdi ise yılda bir iki kez gördüğüm bir akrabam gibi.
bir boka yaramayan torrent sitesidiri hiç bir haltı bulamazsınız.
siteyi kullanmadan, atıp tutanlarının bol olduğu tracker.
ratio tutturmak seedbox olmadan neredeyse mümkün değil.
kesinlikle overrated.
güncel Önemli Başlıklar