bugün

candır. canandır. güzel kızdır. birlikte film izlemek için flaşbellekti bilmem neydi uğraşmaya gerek yoktur. o indirir birlikte izlenir.
torrent kullanmayı bilen erkekten farksızdır.
(bkz: o hikayedeki mal benim)
seed oranı yüksek olan kızdır.
erkeklerin değil, kızların abarttığı insan çeşiti.

+ torrent neydi ya, hani şu film şeysi?
- anlattım ya sana.
+ ya geçen ekşide okudum, işte torrent kullanan kızın havası bilmem ne diye. bana geldiğinde kuralım onu.
- hı hı. dersi dinleyelim. (bak bu cümleyi kurduysam harbi tiksinmişimdir)

azalarak bitsin: (bkz: ekşi de okudum)
okuma yazma bilsin, bilgisayarı kullanabilsin onu da yapabilir. torrent bilmek üstün zeka belirtisi değildir.
düşük ihtimalli kızdır. kullananlarda zaten candır. geçenlerde dört saat anlattım, yetmedi uzaktan bağlandım gösterdim olmadı. şimdi torrenti bulup mail olarak atıyorum, kendisi indiriyor. bu bile bi gelişme...
normal standartlara ayak uydurmuş insandır.büyütmemek gerek
özendiğim kızdır. güzellik zekilik ayrı şey bilgisayar kullanmak apayrı şey, yetenek. bende olmayan bıdı.
bunun ayrı bi meziyet olarak kabul edildiğini bilmiyordum. u torrent kullanmayı biliyorum diyerek hava atmayı deneyecem. bide bunun bit torrent cinsi var eheheh.
anlamasında sorun yoksa öğrenebilecek kızdır . kısaca salak değilse anlar .
eksileyen anladım tamam özelden mesaj at öğretirim ben sana.
yazilan fikirleri okudukça ne kadar şanslı bir erkek olduğumu düşündüm.
(bkz: benim sevgilim)
(bkz: şanslı erkek)
normal zekaya sahip bir kızdır. torrent kullanmak için ekstra bir çabaya gerek yoktur.
(bkz: alice harikalar diyarında)
(bkz: o ben)
hayalimdeki kızdır. ne güzel olurdu tek başına film izleme işkencesinden kurtarırdı beni...
belki torrent bilmeyen ama pes de harikalar yaratacak kızlar da vardır; torrent öğrenmeye de sıcak bakmaktadırlar.
helal olsun hatunudur bununla birlikte divxplanetten fps oranına göre uygun altyazıyı bile bulabilecek durumdadır,helal olsun hatunudur.
ftp bilen kız karşısında sönüktür, eski modadır. *
aga o kız değil melektir. *
okuma yazma bilen ve torrent kulanmayı öğrenmek istemiş herhangi bir kızdır.
(bkz: yerim ben onu)
torrent gibi nitekim karmaşık bir programdan birşeyler indirebiliyorsa ofsayt kuralını anlayabilecek kadar olgunlaşmıştır.
monova takıntısı da olabilir.
(bkz: yok öyle bir şey)
(bkz: torrent kullanmasını bilmeyen erkek) de iyidir. * *.
güncel Önemli Başlıklar