bugün

nerede ise tüm fabrikalarını gezip kalitelerine hayran kaldığım marka.

ayrıca fikri ne olursa olsun yerli marka olmasından mütevellit tercih edilmesi gerekir.
Konya'da billboard lar bu firma sayesinde doluymuş. Komşumuz söyledi. Yalan olabilir zira kendisi desteksiz atmayı sever.
ucuz değildir.
haberlerde gdo lu soya sosu kullanan markalardan biri olarak lanse edilmişti.

insanların bu kadar methettiği ama aslında çocuklarına yediremediği bu torku sanki biraz milletin bilgi sahibi olmadığı ama kalpten gelen hislerle mükemmel diye övdüğü bir ürün.

yanlış anlaşılmasın, yerli ürün tabiki nestleden fazla satsın yayılsın isterim ama yani etrafımdaki insanların çok mesnetli konuştuğunu düşünmüyorum.
canı gönülden destekledigim über süpersonik marka. konya bölgesinde çölleşmekte olan arazilere ağaç dikimi ve toprak bakımı çalışmalarından da ötürü bölgenin iklimi ve görünüşü de daha da güzelleşmiştir. torkuya verdiğim para helali hoş olsun.
babamın eve sürekli ürünlerini alarak konyaspor'un bir transferini kendi başına karşıladığı gıda markası.
Ürünlerini yazdığına göre şeker pancarı kullanarak tatlandırıyormuş. Kesinlikle glikoz şurubu kullanmadıklarını belirtiyorlar. Bakalım. Bir kaç bisküvisini denedim. Gerçekten tatları muhteşem. O hanımellermiş, canpareymiş, rondoymuş yanında leş gibi kaldı TOrku'nun.
Arkasında 900 bin çiftçi ortağı ile Konya şekerin bulunduğu marka. ismini ilk türkçe sözlük Divan-ı Lugat it Türk ten almış. Kelime anlamı ipeksi , ipek gibi sağlam imiş. Sahibi benim çiftçim. var mı daha ötesi.
Karamelli Fındıklı gofreti muhteşem olan marka.destek verilmeli.
müthiş bir döngü var fabrikalarında.
Atıklardan enerji, hayvan yemi, gübre vs. üreterek hiçbir şeyin boşa gitmemesini sağlıyorlar.
harbi harbi çok güzel ürünler yapan firma. isteselerde istemeselerde gerçek bu. evet.
yerli malı olduğu için desteklediğim markaydı. en son desteklediğimde fındıklı gofretinden fındık kabuğu çıktı, az kalsın dişimi kırıyordum. bu kadar destek bu kadar doğallık yeter bana dedim. bıraktım sonra.
ürünlerine önem veriyorlar diye düşünüyorum. zira aldığım her ürünü taze, kıyır kıyır. bayat ürünlerini görmedim. piyasaya yeni girdiklerinden midir orasını bilemiyorum.
(bkz: tork)
Tüm ürünleriyle çok kaliteli olan markadır.Özellikle çikolatasını kesinlikle denemelisiniz.Nutella yanında halt etmiş diyebilirim.Bu ara bağımlısı olduk bırakamıyoruz çikolatasını.
Çok lezzetli, kaliteli, temiz üretim... tebrik ediyoruz destekliyoruz. Yerli malı yurdun mali herkes onu kullanmali değil mi ama... Üstelik çok da güzel...
Bir çiftçi kooperatifi markası.
özenti bir marka.
Önceden birçok marka gibi plastik tadında yiyecekler ürettiğini düşündüğüm, denedikten sonra çok ciddi şekilde yanıldığımı anladığım markadır. Çikolatalı sütü efso
Bisküvileri hem yapay şekerle yapılmayan hem lezzetli markadır. En azından yerli markadır. Desteklenmelidir.
gazozu da vardır ama kolay kolay bulunamaz nedense. belki de üretimini durdurmuşlardır.
yerli malı olmasından dolayı tercih ettiğim marka lakin ürünleri eti, ülker vb. aparma hep. yani biraz yaratıcı olun artık tüketicide belli bir albeni oluşturdunuz malum. kendinize özgü ürünler için harcama yapın bol bol ki daha çok tercih edilesiniz diyorum kendilerine.
Her ürünü kaliteli olan marka tek kötü yanı her markette bulunmuyor olması.
istanbul'da neredeyse hiç bir bakkal da ürünlerini bulamadığım için üzüntü duyduğum marka. öyle ki bisküvisini yerken içinden küçük derecede buğdayın sapı çıktı. bunu kötülemek için demiyorum ne kadar doğal olduğunu belirtmek istedim. tabi yine de hoş değil buğday sapının çıkmış olması * son olarak şu ürünlerin isimlerini ve reklamını daha iyi yapmalarını temenni ediyoruz.
Bana istemsizce korku ve tork kelimlerini çağrıştıran marka.