bugün

mal mal reklamları olan firma, ürünlerini bilmiyorum.
glikoz şurubu kullanmayan markadır. ülker, eti, algida... hepsi glikoz şurubu kullanıyor maalesef. seçimden hemen önce bakanlar kurulundan glikoz şurubu kullanımının arttırılması kararı alınmış. abd bize glikoz şurubu satabilmek için şeker pancarı üretimine kota getirmişti. bağımsız bir ülke miyiz? bağımsız ne demek...

(bkz: glikoz şurubu)
hakkında ayrıntılı bir yazı yazsam bu torkuda çalışıyor reklam yapıyor dersiniz, kısaca ürünlerini çok beğeniyorum tüketiyorum.
1 TL lik frambuazlı çikolatası şiddetle tavsiye edilen marka.
glikoz belasını kullanmadığı için tercih edilmesi gereken marka.
ürünleri gayet güzel olan marka.
üstteki entrylerde de bahsedilmiş glikoz şurubu yerine şeker pancarı kullanırlar hammadde olarak.
bu da önemli bir artısıdır benim için.
Glikoz şurubu içermeyen torku ailesi reklamındaki müziğe hasta olduğum gıda firmasıdır.hayal kırıklıklarıyla dolu yarım saatin sonunda beni ekrana aval aval baktıran müziği bulabilmişimdir.

https://www.youtube.com/watch?v=8nLsBL_kgG4

çok güzel lan.
Geçenlerde torku gofret almak için küçük bir markete girdim. Aradım bulamadım sordum adama torku yok mu diye yok dedi bende mecbur diğer sevdiğim gofret olan tadelle yi aldım açtım ısırdım tadı ne kadar kötü geldi tadelle nin çok şekerli ve bayıcı bir tadı vardı hepsini yiyemedim attım. Bundan sonra torku gofret yoksa başka birşey almam ben gerçekten tadı süper. Torku nun herşeyi güzel kek çikolata vs ben bu markayı sevdim evime neyi varsa alıyorum. inşallah kaliteyi bozmazlar.
acil atıştırmalık gerektiğinde kesinlikle tercih ettiğim marka

ülker e para kaptırmamak için özellikle arar bulurum

ayrıca evime çok yakın olduğu halde şok marketlerindende

alış veriş yapmam daha uzaktaki markete giderim, ilaveten

üzerine para dahi verse mado dan da bişey almam.
ürünleri içinde hiç tırt malı olmayan marka. ya da milliyetçi duygularım ağır basıyo olabilir. *
tahmin edilenin aksine özel teşebbüs değil kooperatiftir. bölgedeki pancar üretimi yapan çiftçilere piyasanın üstünde fiyat vererek, pancar üreticiliğinin önemli noktalara gelmesine yardımcı olmuştur.
'Yerim onu,içerim bide' dedirten markamız.

(bkz: torku banada) ve pek yakında
(bkz: torku kola)
Her alanda israille yarisiyomus; sahip cikalim.
En sevdiğim çikolataların, bisküvilerin ortak markasıdır. Harika çikolataları var harbiden..
en güzel çikolataları üreten gıda firmalarından biri. ürünlerinde mısır şurubu yerine şeker bulunur. bu yüzden birçok gıda firmasına göre daha sağlıklı ürünler üreten firmadır.
bir türk markasıdır.
çilek kremalı çikolatası bir harika dostum.
güzel ürünlerin cakmasini değil de kendi kalitesini belirleyen çeşitler uretse daha güzel olur Dedirtir kendimce.
yurdum malıdır tercih sebebidir kalitelidir de.
Valla konyali arkadaşım yüzünden epey bi ürününü denedik ve genel olarak iyi değil yani kimse kusura bakmasın yerli mali diye göklere çıkarmaya gerek yok.

Tabi biz abur cubur kısmını şey ettik genelde.
Çikolatasını yemişliğim vardır. Bir de kaşarı. Yorum yok ama banada yı denemek isterim.
danışmanını çok yakından tanıdığım firma. bunca çeşit ürün çıkarmasının nedeni şirketi yabancılara satmak ve satarken bunu koz olarak kullanıp kar elde etmek.
Gurur duyulası bir firma deseler aklıma Torku gelir. Kardeşim çiftçiler birleşip Türkiye' nin en büyük firmalarından bir tanesini kuruyorlar.
(bkz: Saygı)
Torku banada nutellayı ezip geçti gerçekten. Bitmedi o nutella kavanozu, alamıyorum o eski lezzeti nutelladan.
elin ecnebisi kazanacağına bu marka kazansın. evet.
güncel Önemli Başlıklar