bugün

Almaya gayret ettiğim urunler.
Maksat yabancıya gitmesindir.
beğenerek yiyoruz.
tam çikolatam kadar güzel bisküvi çok az. kesinlikle başarılı markadır.
içimdeki milliyetçiliği dışarı çıkarmış türk markası.

Adamlar tüm ürünleri kopyalamis. yabancıya gitmesin diye ufak tefek fiyat ve tad farkı olmasına rağmen alıyorum. Belki de bizim marketteki amca beni kazikliyor bilmiyorum sgsj.
bisiklet takımı başarıdan başarıya koşan firma.

başarılarının devamını diliyoruz.
konyamın firması, memleketimin firması, gurur duyuyorum.
(img:#979412)

müptelasıyız efenim.
türk malı olduğu için destek verilendir. evet.
(bkz: torku konyaspor)
son zamanlarda çoğu sektöre girmeyi başarabilen ve ürünlerini kaliteli bulduğum bir marka.
Türk malıdır kullanılmalıdır iyidir hojdır...
türk malı için değil kaliteli olduğu için destek vermemiz gereken firmadır. elbette türk firması olması gurur verici ama önce kalite.

bisküvi, çikolata ve Gofret ürünlerinin haricinde salam, sosis ve kavurma gibi ürünleride gayet lezzetli.
Bir ara sabah akşam torku tanıtımı yapardım. Seker pancarı fabrikası açıyor ilk önce torku, konya'da. Sonra fark ediyor ki buradan yürünür, şekerli ürünler üretmeye başlıyor, halk da destekliyor torku'yu türk mali olup, sağlıklı ve kaliteli olduğu için, kar marjı yükselince torku sütten, yoğurda,tatlıdan, tuzluca her şeye girişiyor. Başarılı da oluyor tabi.
31 Kooperatif ve Türk-Şeker tek yürek oldu, Recep Konuk’a tam destek verdi.
PANKOBiRLiK seçimli genel kurulunu yaptı ve Genel Kurul delegesi olan 31 kooperatifin tamamının ve Türk-Şeker'in oyunu alan Recep Konuk oybirliğiyle tekrar Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.
Yani torku epey bir güç sahibi.
Detaylı bilgi;
http://www.konyaseker.com...p_konuka_tam_destek_verdi
alın aldırın sayın yazarlar.
Şeker işini büyütüp her türden gıdaya el atıp tutturmayı başarmış marka. Nadir milli gururlarımızdan.
pastorize sütleri cidden çok iyi alın deneyin en azından bir kez.
no1 i severek yiyoruz. desteklediğim firmadır.
satın almadan sonraki aşamalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket.
türkiye'nin tek kıtasal bisiklet klübü.

(bkz: ahmet örken)
Ulkerin adi cikmis ne kalite var ne de lezzet var. Bu nedenle artik ulker almiyorum. Torku ise eti den sonra alinabilecek ikinci turk markasidir bana gore. Kaliteli urunleri var.
destekliyoruz, bir an önce globalleşmesini bekliyoruz, bir konya isviçreyide hollandayıda katlamalı zaten. darısı Kastamonu ve adana ile antepe.
Pastörize sütleri inek mayısı kokan bir firmadır. Malesef.
bisküvilerinde pancar kullanıldığını gördüğümden beridir favorimdir. ha diğer sektörlerde gördükçe yolları açık olsun yolunu değiştirmesinler derim.
Kesme sekeri cok basarili, bir bardak caya digerlerinden 2 tane kullanirken bundan 1 tane kullaniyorsun.
Gida urunleride cok iyi amcak fiyatta biraz sikinti var diye dusunuyorum. Ayni rafta diger kaliteli marka ve urunlerde var ancak fiyat olarak tprku hepsinden yuksek burada piyasa ortalamasini tutturamiyor sanirim.
her şeyi güzel. açık ve net.
kaliteli ürünler yapan marka.