bugün

Kaliteli. Torku banadadan sonra nutellanın plastik olduğunu anlıyorsunuz.
Yerliye destek olma yabancıya destek sloganıyla desteklediğim markadır.
nutalla ancak ülkere rakip olur

torku onlardan bir basamak yukarda

ayıp değil mi hacı muratla bmw yi çarpıştırmak.
işe almadılar beni. Gıcığım onlara.
Nutella falan değilde en son çiğköfte çıkardığını gördüğüm marka.
Sırada ne olabilir diye düşünürken öğrendim ki üniversite açıyormuş. *
Hızını alamadıysa demek.
Ürünlerine lafim yok ama almıyorum.
Tam buğdaylı bisküvisi çok güzeldir. Ağıza attın mı dağılıyor.. başarılarının devamını diliyoruz.
Bisküvi ve bilimum gıda ürünleri çomarı.

Not . Şimdi bu torku müslümanya bu yüzden ürünlerine domuz yağı da katmaz.
türkiye'nin en büyük bisküvicisi, UB satın almasından sonra dünya üzerinden potansiyel 4 milyar müşterisi olan ülker'e "atıştırmalık grubuna odaklanacağız" açıklamasını defalarca kez yaptıracak kadar büyük bir güçle geliyor torku.

piyasaya sürdüğü ürünler ya benzeri olmadığı için yada muadillerinden kat be kat lezzetli olduğu için herkes tarafından tercih ediliyor. Kendilerinin tedarik hızından daha büyük bir hızla kulaktan kulağa adları yayılıyor. yiyen herkesin övmesi, sosyal medyada sürekli tartışılması daha tatmayanların bile zihinlerinde uyandırdığı merak ile gümbür gümbür geliyor torku.

carrefour, migros gibi büyük marketlerde alt raflardan ancak yer alabilirken şimdilerde kendi planogramlarına göre dizdirebiliyorlar ürünlerini raflara , hızla yayılan bir düşünce var ve buna karşı koymak torku satmıyor diye torku satan yere müşteri kaybettirebilir korkusu doğuruyor.

indirimli zincir marketlerde ise henüz kendine yer edinemedi. şok marketler ülker grubunda ve hiç bir ürünü doğal olarak raflarına giremiyor, şu sıralar medyayı sürekli meşgul eden migrosa satılacak,anadolu grubu şok marketleri alacak haberleri gerçek olmadığı müddetçe de giremeyecektir. Bu satın alma gerçekleşir ise 3.000 marketlik bir pazar torku'ya kesinlikle açılacaktır. 5.000 sayılarında olan bim sektörün en büyüğü ve bim de torku satmıyor. öz ürün grubuna ağırlık veren ve satış politikaları tüm zincir marketlerden farklı olan bim torku'nun en son uğrayacağı kapıdır. her ne kadar hizmet kalitesi ve kar marjı bakımından yanına yaklaşamasa da mağaza sayıları bim'i geçen a101 ise torkuyu reyonlarına ilk koyan zincir market olmanın avantajını kullanıyor. içine girdiğimde kasvet kaplayan ben bile çokofest almak için a101 'e giriyorum.

velhasıl kelam, piyasaya bu kadar kuvvetli girip bizleri daha kaliteli ürünlerle buluşturan torku'ya en güzel teşekkürü ürünlerini tüketerek edeceğiz. yarınlarda ülker de eti de glikozdan uzaklaşıp şeker pancarı ile atıştırmalıklarını üretmek zorunda kalacaklardır. her sebebiyle çiftçisinin kazanımından,tüketicisinin sağlığına kadar yararımıza olacak torku payidar ol.
dinci sermayenin markasıdır.

akp yalakası islamcılardan ne kadar hayır gelirse bundan da o kadar gelir.
Sabırsızlıkla tavuk üretmesini beklediğim marka.
Çok kaliteli sucukları var.
banadası bir saralle değildir çok fazla şekerli, bayıyor.

ama gel gör ki sarelle'den ucuzdur o yüzden nutella tercih sebebimdir.
10 numara marka. O varken başka bir ürün almamayı tercih ediyorum..
Ne var ki kremalı biskuvisinde krema kaybolmus, Unutulmuş, yok gibi neredeyse..biraz daha arttırılması lazım.
Sonucta yeni bir firma. Eleştiriler dikkate alinarak gelistirilecegine inanıyorum.
bence Türkiye'nin parlayan yıldızı. ülker, eti gibi büyük markaların yanında biraz daha küçük kalsa da ileride geçmese de yan yana ilerleyecektir. ürünleri sağlıklı gibi görünüyor hem. hadi bakalım hayırlısı.
Piyasada az çok yerini bulmuş bir marka. Bence daha fazlasını hak ediyor. Demin frambuazlı çikolatasını yedim, milka falan hikaye amk.
bisküvi-kek-gofret-çikolata ve süt ürünlerinden sonra ayçiçekyağı işine de el atmışlar. şahsen torku'nun üreteceği zeytinyağının nasıl olacağını merak etmeye başladım. eğer bunu da yaparlarsa özellikle ege ve akdenizlileri başarıyla memnun edeceklerine inanıyorum.
bugünlerde sıkça adından söz ettiren marka fakat raflarda ürünlerine pek rastlayamıyorum. aradığım halde güzel, uygun fiyatlı bir çikolatasını bulamadım. merak ediyorum ne kadar iyi olabilir diye.

ayrıca geçenlerde haberlerde bir ürününde gdo tespit edildiği yazıyordu. bu ne hız lan? daha yeni popi oldun ne acelen var kısa yoldan fazla kara?

ayrıca şöyle bir haberde de savunulmuş markadır: http://www.yeniakit.com.t...ere-sokulmuyor-48021.html
gittiğimiz yerde ürünlerini ısrarla istemeliyiz.
istanbul da a101 migros ve hakmar da bolca var.
başarılı bir markadır. tam adlı bisküvileri ve banada isimli çikolata kreması vazgeçilmezdir.
Bozulabilen süt üreten marka.
Ciddiyim. Diğer markalar üç dört hafta bana mısın demezken bu marka sütü iki hafta içinde bozuluyor. Sevdim.
Eti cin benzeri tarçınlı mini tartı harika olan marka.
Torkudan beklenmeyecek hareketler bunlar.
Bu kadar iyi olacağını tahmin etmediğim marka.
Tam buğday keki müdavimi olarak 10/10.
Torku bir marketçi olarak söylüyorum abi damak vs tırt adamlar sağlam yapmış birde bilindik yerli marka.