bugün

Hayatın insanın üzerine üzerine gelmesiyle kişinin bu stresi kaldıramayıp sinirini topal, aciz, yardıma muhtaç sokak kopeğine tekme atarak deşarj olmasını sağlayan aktivite.

Arkadaşlar beni bilen bilir. Çevremde gayet merhametli ve duyarlı bir insan olarak tanınırım. Ama bazen öyle anlar olur ki her şey üst üste gelir. Kendinizi bitkin ve çaresiz hissedersiniz. işte tam o esnada bir canlı gorursunuz. Sizden daha çaresiz, yaşamak için hiçbir sebebi olmayan...

Önce yaşadıklarınızı dusunursunuz. Sonra kopeğe bakarsınız. Her şey anlamsız gelir. Kopeğin aciz oluşunu da kabullenemezsiniz. Sinirlendirir sizi. Neden? Neden topallıyorsun aciz kopek? Ve neden hala yaşamakta direniyorsun?

Bu tarz sorular aklınızda dolanırken vucudunuzu bir sıcaklık kaplar.onlememez bir şiddet arzusu kopeğe doğru çoktan yola çıkmıştır. Bir tane Tekme atarsın, iki, uç...
kurban bayramı adı altında toplu hayvan öldürme ayini yapılan ülkede normaldir.
"nasıl orospu evladı olunur?" sorusuna cevap vermektir.
Abidin Dino olsa orospu çocuğunun resmini çizmekte zorlanmazdı sayenizde.
Orospu çocukluğudur. Aciz bir hayvana şiddet uygulayan canlı insan olamaz.

(bkz: graziano pelle) (bkz: donuz)
önce topal bırakılıp , sonra tekme tokat dövülmesi gereken insan . yok insan diyemeyeceğim hayvan da değil , öyle pust gibim ipne gibi bir şey.
doğuştan hayatın sillesini yemiş bir eziğin beyanı, yazık sana.
ahlak seviyemizin üst düzey olduğunun göstergesidir.
Yazıktır, günahtır.
böyle sahısları insan yerine koymak insan ırkına küfürdür.
"Senin ananın biyerine atsalardı sen çıkarken o tekmeyide kim topal kalırdı orasını görseydik: derler adama,dikkat et.
Sokak köpeğine sormuşlar : Gunde kaç tekme yiyorsun diye. Köpek , orospu çocuğuna bağlı demiş .
görsel
orrrospu cocuguysa atan demek ki...
varsa böyle stres atmak isteyen gelsin bana 15 gun kalkamaz yataktan bitkinlikten.Bunu yapan götün birini hacamat etmisligim var. Bekleriz.
topalına değil de, ben tam diğer bir köpek ile köpek stili yapan köpeklere depik atıyorum.
O da hafif, defolup gitsinler diye.
(bkz: trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ince çizgi)
Asıl hayvanın kim olduğunu kanıtlayan eylemdir.
Sadece Embesil kişilerin yapabileceği bir eylemdir. Malum ülkemizde embesil çok.
Eğer bana denk gelirseniz elinizi kolunuzu kırıp sakat bırakmama yol açar.